Thread Rating:
 • 0 Vote(s) - 0 Average
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
vBSEO Kurulum ve En iyi Konfigrasyon Sadece $ 100 Dolar
#1
Bu hizmet Vbseo tarafından sağlanan arama motoru optimizasyonu faydalarından yararlanmayı amaçlayan ancak kurulumu bitirecek teknik beceriye sahip olmayan veya hızlı bir kuruluma ihtiyaç duyan forum saahipleri içindir.

[ATTACH=CONFIG]263[/ATTACH]

Bunun için , forumunuza ait şu bilgileri bize sağlamanız gerekmektedir:
 • FTP hesabı aracılığı ile web serveriniza ulaşım bilgileri
 • vBulletin kontrol panelinize ulaşım bilgileri (ürün / eklenti kurulumu ayrıcalığı sağlayan admin hesabı)
NOT: Kurulum servisi sadece 'tek bir vBSEO kurulumu ' ile sınırlıdır. Kurulumun tamamlanışının ardından ekibimiz güncellemeler , vBSEO ayarlarındaki değişiklikler , forum - web server kurulumları veya forumunuza direk ulaşım sağlanması gereken durumlarından hiçbirinden sorumlu olmayacaktır. Daha sonrasi icin ihtiyac duyulan destek vBSEO.com forumlarinda Turkce bolumunden saglanmak durumundadir.


VBSEO Versiyonları

Kurulum hizmetimiz vBSEO 3.6.0 Gold ve üst versiyonlar içindir

Kurulum Servisinin ıçeriği:
 1. .htaccess dosyasının yüklenmesi ve kurulumu
 2. vBSEO metinlerin yüklenmesi
 3. vBSEO ürünün vBUlletin Kotrol Paneline aktarımı
 4. vBSEO seçeneklerinin varsayılan yapılandırması
 5. sorun giderme basit kurulum
Dahil olanlar:
 • vBSEO Sitemap Generator'un kurulum ve yapılandırılması
 • Forumunuzdaki belirlenmiş değişkenlerin kurulumu.
NOT: Belirlenmiş değişkenler sadece tek bir formatta sağlanmaktadır. Bu format , Geliyoo forumlarında yapılandırılmış olandır.


Kurulum tamamlanma süresi

Genelde kurulum sizinle irtibata geçildikten sonra 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır ancak yinede kurulum işlemine başlanması 24 saati bulabilir.

NOT: Eğer tercih ettiğiniz bir kurulum saati günü varsa lütfen kurulum bilgilerini içerecek mesaj içerisinde bu saati belirtiniz.

Belirttiğiniz saat dilimi eğer herhangi bir site yetkilisi için uyun bir zaman değilse belirttiğiniz zamana en yakın süre içerisinde kurulum işlemi gerçekleşecektir. Eğer kurulum için herhangi bir zaman dilimi belirlemezseniz siparişiniz alındığı anda kurulum işlemi gerçekleşecektir.

Limitler

Hizmetimiz sadece vBSEO kurulum siparişinizi tamamlamakla yükümlüdür. Kurulum hizmeti forum , server veya vBSEO kurulumu ile ilgili olmayan hataları düzeltme işlemi içermemektedir.

Kurulum servisi sadece BİR vBSEO lisansı için tek bir serverda geçerlidir. Şu aşamada kurulum işlemini birden fazla server içeren konfigurasyonlarda geçerli değildir.

Kabul Edilmiş Kullanım sözleşmesini geçmis ancak yinede site içeriğinde uygun olmayan içerik bulunan siteler kurulum işleminde gecikmeler yaşayabilirler.

Başarısız Kurulum

Eğer ekibimiz herhangi bir sebeple kurulumunuzu tamamlayamazsa sizi bu konuda bilgilendirecekler ve ardından Kurulum hizmeti siparişiniz size geri ödenecektir.

Şifreniz & Güvenlik

Kurulum hizmetini sipariş ederek bize sitenize giriş yapma yetkisi sunmaktasınız (FTP ve vBulletin AdminCP) . vBSEO kurulum hizmetini tamamlamakla yetkilidir. Kurulum işleminin tamamlanmasından sonra ekibimizin sitenize yapılabilecek yetkisiz girişler ile hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bundan dolayı kurulum işlemi tamamlandıktan sonra FTP ve vBulletin AdminCP şifrelerinizi değiştirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca güvenliğiniz için şifrelerinizi periyodik olarak değiştirmenizi güvenliğiniz için tavsiye ediyoruz.

Ücret

Kurulum hizmeti ücreti tek seferde ödemek üzere 100 $'dır.

Kurulum işlemi gerçekleştikten sonra bu ücreti geri ödemesi bulunmamaktadır.
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)