Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyamý yorumlayýn =)
Dün gece anlamsýz bir rüya gördüm =) Rüya tabirlerine de baktým ama tam bir karþýlýk bulamadým..

Rüyam þu :

Rüyamda Beyazý görüyorum ama böyle tanýnmamak için kýlýk deðiþtirmiþ sakalý filan vardý =) Neyse o sýrada Beyaza silahlarla saldýrýyolar Bende desertýmla :p karþýlýk veriyorum o sýrada Beyaz kaçýp kurtuluyo ne hikmetse bu sahne burda bitiyo.. Sonra bi gün karþýlaþýyoruz Beyazla beni tanýyo yanýndakilere söylüyo iþte o buydu filan diyo derken uyanýyorum =)

Bunun bir anlamý olabilir mi yorumlarýnýzý bekliyorum =)
Reply
öncelikle rüyayý nasýl yorarsan öyle çýkar derler büyükler,her rüyayý paylaþmamanýzý tavsiye ederimSmile)

bu rüyaya gelinceyse büyüklerin baþka bi deðiþini edepli þekilde aktarýyým buraya;Sýrtýnýz açýk kalmýþ efendimBig Grin
[SIGPIC][/SIGPIC]

Uzaklari sana yakin edicektim sozum yuregime yara oldu
Bu yarayi hergun kanaticam hergunumde umut oldu
Reply
simdi dun vadi gunuydu silah zaten aklindan cikmamis durumda, forumda counter grubunu acan sendin demi desert eagle da ordan entegre olmus.. beyaza gelince cumada beyazin gunu demekki takibindesin.. beyaz eger bugun izlemezde kacirisan pesine duserim demis Smile
"Kalplere ulaanlardr gnlleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
heheh yok be Fa Counter ne zamandýr oynamýyorum Vadiyide uzun zamandýr izlemiyorum.. Bi tarafým mý açýk kaldý artýk bilmiyorum Aleyna21 =))
Reply
senin için önemli birinin yardýmýna ihtiyacý olacak...sen doðru yerde ve doðru zamanda onun yardýmýna koþacaksýn.ve bu yardýmýn karþýlýðý hiç beklemediðin bir gün sana geri sana dönecek.....demektir.....iyi uykular.....
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)