Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power Screen Capture 7.1.0.351 versiyonu ve Serial i icinde!
Ile Power Screen Capture , kalite yüksek masaüstü ekran yakalama. Ayrıca, radyo sunuyor ve TV DV, diğer cihazlar görüntü video ve fonksiyon yakalayan. A listesinde dosyaları yakalanan tüm görüntüler Power Screen Capture , daha sonra görüntüleyebilir, kopyalama, silme ve kolayca özgürce ve yeniden adlandırmak için şu dosyaları! Çeşitli ayarlar oranı izin çerçeve belirlediğiniz video sıkıştırma codec, ses sıkıştırma codec çıktı çerçeve boyutu ve. Eğer yapabilirsiniz) yüklü olduğu belirlenen özelliklerin her yakalama aygıtı, önizleme ve kayıt gerçek zamanlı video, TV seyretmek TV (Tuner ayrıca vb video veya resim üzerine eklemek su işareti veya metinler
[Image: screen_capture_box.jpg]
En son surumu 7.1 olan versiyonun sifresi ile birlikte download etmeye hazir sekilde sizlere ilk kez Geliyoo Forum Farkiyla Sunuyoruz. Hic kimseninSahip Olamadigina Siz Sahip Olun. Istediginiz tum goruntuleri saniyeler icinde kayit edebiliceksiniz. Ayrica yazi yazarken bir arkadasinizla konusurken onemli bir gorusme yaparken de ekran kayit sistemi sayesinde artik hic kimse bunu ben demedim, yada boyle bir sey konusmadim yada yazmadim seklinde herhangi bir sey diyemeyecek. Ekran kayit sistemini istediginiz formatta youtube vimeo ve diger tum video sitelerinde de yayinayabiliyorsunuz.

Gule Gule kullanin.
  • Indirmek icin Buraya Tiklayiniz.
    [Image: attachment.php?thumbnail=598]

[video=youtube;R_TTnvnUKo8]http://www.youtube.com/watch?v=R_TTnvnUKo8[/video]
Reply
:ehhh: süper
Reply
saolasınız...
Reply
harika paylaşım...
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Beats by Dre, Beats Music servisi hazırlığı içinde! Yasin Arslan 0 350 22.08.13, 14:47:19
Last Post: Yasin Arslan
  iTunes’un 11.0.3 versiyonu yayınlandı! Yasin Arslan 0 288 18.05.13, 13:55:33
  HTC ve Facebook‘un yeni Facebook telefonu hazırlığı içinde! Yasin Arslan 0 278 11.03.13, 18:48:06
  Nokia Xpress'in son versiyonu yayınlandı! Yasin Arslan 0 215 26.12.12, 16:25:53
  İki saat içinde App Store’da 9. sıraya yerleşti! Yasin Arslan 0 232 05.11.12, 17:04:05

Users browsing this thread: 1 Guest(s)