Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilo vermenin kolay yolu
#1
Yaz geliyor. Kış günlerinde üst üste birkaç elbise giyerek sakladığımız göbeğimizi artık saklayabilme gibi bir şansımız yok. Yaza tam girmemişken göbeğimiz eritmek en iyisi. Eğer zayıflamak istiyorsanız öğünlerinizi atlamayın. Düzenli olarak düzenli vakitlerde yemek yemeliğiz.

Eğer öğünler dışında acıkırsanız yemek yerine sebze meyve gibi ürünler tüketin. Her öğünde nişastalı ürünler yiyin. Yağ oranı yüksek hayvansal besinler yemeyin. Doymamış yağlar yerine doymuş yağ oranı yüksek olan ayçiçeği, mısır veya zeytinyağı gibi yağlar tüketilmelidir. Düşük yağ içeren süt ve süt ürünlerini tercih edin.

Zayıflama denilince fazla kilolarıyla adeta bir savaş içerisinde olan insanların aklına egzersiz yaparak mı? diyet yaparak mı? bitkisel yada kimyasal yollarla mı ? yoksa ameliyatla mı ? daha çabuk zayıflayabilirim sorusu gelir.

İnsanlar kendisi için doğru olanı seçmekte zorlanabilirler. İşte bu konular hakkında bilgilerimizi paylaşarak, sizin için en doğru zayıflama şeklini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Yağların en çok biriktiği yerler bacak ve kas çevreleridir. Onları kuvvetlendirmek ve biriken yağları eritmek için egzersiz hareketli, yapmak gerekir. Eğer imkanlarınız el vermiyorsa ip atlayarak da egzersiz yapabilirisiniz. Eğer dambılınız yoksa bir şişe su kullanarak da dambıl görevini göreceğinden dolayı hafif de olsa egzersiz yapmaya yardımcı olacaktır. Mesela evde oturuyorsunuz, televizyon izliyorsunuz. Televizyon izlerken kanalları kumanda yerine elle değiştirmek bile sizin için bir egzersiz hareketi olabilir

Bitkilerle zayıflama denilince akla ilk olarak Mate yaprağı ve Keten tohumu gelir. Mate yaprağı ve keten tohumu ve birkaç bitkinin daha karışımıyla oluşan özel zayıflama ilaçlar çok etkili bir şekilde yağ çözücü özelliğe sahip olabiliyor. Bitkilerle zayıflamanın en önemli özelliği ise hareketsizlik ve aşırı iştah sonunda biriken yağları hiçbir hareket etmedenkendiliğinden yakmasıdır.

Vücut da ısrarlı bir şekilde ben buradan ayrılmam diyen yağların da erimesine yol açıyor. Hem de içeriğinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmayan bu bitkiler zayıflama yönünden çok faydalıdırlar. Sadece yağ çözme mi hayır. Aynı zamanda hem vücudun tok tutuyor. İnsanın iştahını kesiyor.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Karbonhidrat Diyeti ile Karbonhidrat Alımını Azaltarak Kilo Verin Faruk Arslan 0 648 12.04.13, 17:50:01
Last Post: Faruk Arslan
  Kilo vermeyi engelleyen 9 faktör Bullem 0 371 07.11.12, 21:28:26
Last Post: Bullem
  Kilo ve Sebepleri enginon07 0 449 06.10.12, 13:38:00
Last Post: enginon07
  Kilo Kaybını Hızlandırmak enginon07 0 427 06.10.12, 13:33:26
Last Post: enginon07
  Zayıflamanın en kolay yolu, iyi uyumak Bullem 0 294 03.10.12, 15:43:41
Last Post: BullemUsers browsing this thread: 1 Guest(s)