Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hemen kilo almak istiyorum
#1
Merhabalar arkadaşlar genelde sitemiz üzerinden hanımların ciddi problemleri kilo diyerek genelde diyet ile alakalı ürünleri ve bunlarla ilgili yöntemleri konuştuk. Aslında çok zayıf olmak ve kilo alamamakta azımsanmayacak kadar büyük bir problem biz kadınlar için. Bu yazımızda sağlıklı ve hemen kilo almanın yollarını anlatacağız sizlere arkadaşlarım.

Çeşitli kilo alma yolları:

Öncelikle kilo almak demek basitçe tüketilen kaloriden çok vücuda kalori almak demektir. Bu da sadece ve sadece yiyerek olur fakat bu çabuk kilo almak için çok yemek yemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu sebeple doğru zamanlarda doğru yiyecekleri yemek kilo alma yöntemlerinden en basitidir. Kilo almanın yolları zaten genelde çok bilindik gibi görünen fakat ihmal edilen şeylerin yapılmasına dayanır.

1 – Günde 2-3 büyük öğün yerine 5-6 küçük öğün yapın: Öğün sayısının artırılması hem toplamda alınacak besin miktarını artırır hem de depolamayı artıracağı için şişmanlamaya yardımcı olur.

2 – Düzenli spor yapın: Spor denilince sadece kilo vermek için yapılan bir aktivite gibi düşünülse de düzenli bir spor hayatı bütün hayatı düzenlediği gibi kilo almak isteyenlerin de vücudunun dengeye ulaşması için gereklidir. Bunun için bir fitness salonuna yazılmanızı ve düzenli olarak devam etmenizi öneririz.

Alınan besinlerin tamamen yağ şeklinde depolanması kiloyu dengesiz olarak almanıza sebep olacağı için ileride şu an içinde bulunduğunuz durumdan çok daha kötü durumlara düşmenize sebep olabilir. Sağlıklı kilo alma yöntemi diyorsak bu işin içinde düzenli egzersiz olmazsa olmazdır.

3 – Bol proteinli yiyecekler tüketin: Proteinli yiyecekler doğal yollardan kilo almanızı sağlayacak en önemli unsurlardır. Sağlıklı kilo alma yöntemlerinin en başında düzenli bir kas yapısı oluşturulması gelir ve bu kas yapısının oluşturulması da bol protein tüketilmesi ve düzenli egzersiz ile olur.

Yumurtanın özellikle beyazı, tavuk, hindi ya da yağsız et gibi ürünler seçilmelidir. Yağ oranı az ve bol proteinli ürünler işe yarar çünkü kas çalışırken kandaki şeker bitince proteinler kasların yapısında kullanılmaya başlar ve istediğimiz kilo alma olayı da böylece gerçekleşir.

4 – Egzersiz sonrası karbonhidratlı yiyecekler yiyin: Antreman sırasında vücuttaki karbonhidratlar öncelikli olarak kullanıldığı için en çok tüketilmiş olan karbonhidratları geri almak önemlidir. Her antremandan sonra karbonhidrat içeren basit ürünler tüketin.

5 – Yemek yerken su içmeyin: Yemek yerken su içilmesi tamamen kilo alma karşıtı bir davranıştır. Zayıflamak isteyenlere genelde söylenir yemeklerle beraber su içilmesi. Yemekle beraber bol su tüketimi yiyebileceğiniz miktarı azaltır.

6 – İştah artırıcı maddelere önem verin: Örnek olarak nane, kimyon gibi baharatlar iştah açıcı özellikleriyle bilinir. Yemeklerle beraber bunların tüketilmesi işer yarar.

Unutmayın dünyada kilo almak istiyorum diyen tek kişi siz değilsiniz. Birçok insan kilo alma ilaçlarıyla, kilo alma programlarıyla, kilo alma diyetleriyle boğuşup duruyor. Sorunun çözümü ise sandığınız kadar zor değil.

Nasıl kilo alınır diye soran bir sürü insanın sorularına cevap olabilecek bu bilgiler belki de en temel sağlıklı kilo alma yollarıdır. Kilo almak birçok kişinin zorlanmadan yapabileceği bir iştir fakat yine de sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.

Yine piyasada çokça bulunan sağlıklı kilo aldırıcılar var arkadaşlarım. W-Max kilo aldırıcı ile dilerseniz ayda 8-12 kilo alabileceksiniz. Bu ürünü İncelemek isteyen arkadaşlarımız BURAYA bakabilirler.

W-MAX GENEL BİLGİLERİ

W-Max Kilo Aldırıcı W-MAX beklediğiniz ürün, bünyeye ve kullanıma bağlı olarak ayda 4-12 kg almanız artık çok kolay. Bu muhteşem ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek.

Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız. Ayrıca kusursuz bir cinsel güç arttırıcı olan W-Max ile artık siz daha güçlüsünüz.

W-MAX’in içeriğinde bulunan bitkilerden olan Fenugreek Çin’de ve Hindistan’da bolca yetişen bir bitkidir. Meyvelerin kızıl renkli tohumları protein, lipit ve iştahsızlık çeken kişilerde iştahı uyaran sapogenin maddesi bakımından zengindir. Fenugrec aynı zamanda metabolizma bozukluklarına bağlı zayıflamalar üzerinde pankreas salgılarını düzene sokarak etki gösterir.

Fenugrec kas ağırlığını ve hacimlerini artırmak isteyen bodybuilding çalışanlar tarafından da kullanılır. İnsulin oranı üzerinde düzenleyici etkisi dolayısıyla fenugrec insüline bağımlı olmayan diabetlilerin tedavisinde de destekleyici olarak tavsiye edilir.

WMAX istediğiniz fiziğe kavuşmanız için gerekli içeriği fazlasıyla sunar.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Karbonhidrat Diyeti ile Karbonhidrat Alımını Azaltarak Kilo Verin Faruk Arslan 0 644 12.04.13, 17:50:01
Last Post: Faruk Arslan
  Kilo vermeyi engelleyen 9 faktör Bullem 0 368 07.11.12, 21:28:26
Last Post: Bullem
  Kilo ve Sebepleri enginon07 0 447 06.10.12, 13:38:00
Last Post: enginon07
  Kilo Kaybını Hızlandırmak enginon07 0 424 06.10.12, 13:33:26
Last Post: enginon07
  Kilo Vermek İçin Uyuyun Faruk Arslan 0 313 22.09.12, 14:18:18
Last Post: Faruk ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)