Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gani Mujde, Yillarca Amerikan Dizileri izledigimizi Ancak Artik Durumun Degistigini
#1
‘Yahşi Cazibe'nin senaristi Gani Müjde, “Dizilerimiz rüştünü ispatladı. Biz yıllarca Amerikan dizilerini izledik çünkü orası bizim için cazibe merkezi. Sanırım Ortadoğu için de Türkiye yahşi bir cazibe merkezi” dedi.
Reply
#2
atv ekranlarında yayımlanan “Yahşi Cazibe” dizisi büyük bir beğeniyle izleniyor. Azeri asıllı bir kızın Türk vatandaşı olmak için anlaşmalı yaptığı evlilik sonrası gelişen komik olayları anlatan “Yahşi Cazibe”de Peker Açıkalın, Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz de rol alıyor. İlk bölümden itibaren izleyiciyi ekrana bağlayan dizi, cuma günü yayımlanan üçüncü bölümüyle de reytinglerde zirvede yer aldı. Dizinin senaristi Gani Müjde, dizinin çok beğenilmesinden ötürü mutluluk duyduğunu belirterek, şunları söyledi: “Yahşi Cazibe için mutlaka birinci olur diyordum. Hikâyeye ve oyuncularıma güveniyordum. Oyuncularımın bu başarıyı hak ettiğini düşünüyorum. Çok emek vererek çalışıyoruz. Artık ekranlarda farklı işler de olmalı diye düşünüyorum.”


‘KOMEDİDE İLK BAŞROLÜM’
Dizide Azeri asıllı Cazibe karakterini canlandıra Aslıhan Gürbüz, ilk kez yer aldığı sit-com’un çok beğenilmesinden ötürü oldukça mutlu… Gürbüz “Yahşi Cazibe’nin ilginç ve güzel bir konusu var. Ekip olarak çok uyumlu çalışıyoruz. Bu hikâyeyi insanların sevmesi ve ilgiyle izlemesi de beni çok mutlu ediyor” dedi.
"Bırak yanlızlığı inanç'tan yoksun olanlar hissetsin"
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Amerikan Rüyası Elantra Coupe Chıcago Otomobil Fuarı'nda Tanıtıldı Hakan Atabas 0 412 11.02.12, 00:43:49
Last Post: Hakan Atabas
  Amerikan Cyborg Çelik Savaşçı Filmi! Admin 0 1,117 13.07.11, 03:34:36
Last Post: Admin
  Ortadoğu'da Türk Dizileri Furyası Olmasına Karşın Hakan Atabas 0 695 16.03.11, 10:27:04
Last Post: Hakan AtabasUsers browsing this thread: 1 Guest(s)