Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galatasaray'da Adana Sezgin istifa etti
Galatasaray Kulübü Sportif Direktör'ü Adnan Sezgin, görevinden istifa etti.

Galatasaray Kulübü Baþkaný Adnan Polat, bugün yapýlan yönetim kurulu toplantýsýnýn ardýndan Sportif Direktör Adnan Sezgin'in yönetime sunduðu istifasýný kabul ettiðini açýkladý.

Florya Tesisleri'nde gerçekleþtirilen toplantýnýn ardýndan açýklamalarda bulunan Polat, Sarý-kýrmýzýlý takýmýn kötü gidiþatýyla ilgili þunlarý söyledi:

"Galatasaray'ýn aldýðý neticeler herkesten çok bizleri üzüyor. Camiamýzý ve taraftarýmýzý üzdüðümüzü biliyoruz. Ancak futbolda bazen istenmeyen olaylar olabiliyor. Galatasaray kötü bir dönem geçiriyor. Ancak biz Galatasaray Spor Kulübü olarak hiçbir ortamda havlu atmadýk. Ligi son düdük çalana kadar sürdüreceðiz. Bu futbolcular stres ve özgüven sorunu olarak sahaya çýkýyorlar. Bu futbolcularý 5. dakikadan itibaren protesto ettiðiniz sürece onlardan verim almanýz mümkün deðil. Türkiye Ligleri devam ederken Galatasaray'da hedefler bitmez. Galatasaray, ligin þampiyonunu da belirleyecek bir takým þu anda. Biz ayný ciddiyetle iþimize devam edeceðiz. Bu sýkýntýlý dönemde beklentimiz, camianýn bize destek vermesidir. Yüzlerce yapýlmasý gereken iþlerin için de rahat býrakýlmadýk ki iþimizi rahatça yapalým. Her gün yeni bir kriz anonsuyla önümüze çýkýldý."

"ADNAN SEZGÝN'ÝN ÝSTÝFASINI KABUL ETTÝK"

Baþkan Polat ayrýca, Sportif Direktör Adnan Sezgin'in istifasýný kabul ettiðini belirterek, "Adnan Sezgin bana gelerek istifasýný verdi. Ben de istifasýný kabul ettim. Ben hala da Adnan Sezgin'in bunu haketmediðini biliyorum. Ýnþallan bundan sonrasý Galatasaray için daha hayýrlý olur" dedi.

SERHAN TÜRK - ÝSTANBUL / DHA
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Galatasaray, ampiyonlar Ligi resmi Facebook sayfasnnn kapanda! Yasin Arslan 1 1,663 25.10.13, 13:24:24
Last Post: bohemianz
  UEFA'dan Galatasaray'l Didier Drogba iin ok zel klip Fatih Arslan 0 706 08.04.13, 21:58:05
Last Post: Fatih Arslan
  Real Madrid Galatasaray 03 04 2013 Canl Hakan Atabas 3 1,120 03.04.13, 23:38:16
Last Post: M_Salih08
  Real Madrid Galatasaray ma hangi kanalda? Yasin Arslan 0 480 03.04.13, 16:50:00
Last Post: Yasin Arslan
  Didier Drogba, Galatasaray'a transfer oldu! Yasin Arslan 0 864 27.01.13, 21:37:57
Last Post: Yasin Arslan

Users browsing this thread: 1 Guest(s)