Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Fazla Havaya Girmememiz Gerekiyor"
"Fazla Havaya Girmememiz Gerekiyor"

"HER GELDİĞİ MAÇI KAZANDIĞIMIZ İÇİN ALEX'İN BİZİ DESTEKLEMEYE GELMESİNİ ÇOK İSTERİZ"

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın taptanı Alex de Souza, iyi gidişattan dolayı havaya girmemeleri gerektiğini söyledi.

Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen 57'nci Milliyet Yılın Sporcusu 2010 ödül töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alex, ligdeki performanslarıyla ilgili şunları söyledi:

"Nasıl ilk yarıdaki tablomuza çok fazla aldanmamamız gerektiğini düşünüyorsam, şu andaki gidişatımızda da çok fazla havaya girmemez gerekiyor. Bizim için önemli olan sezon sonundaki sonuç olacağı için ayaklarımızı yere basıp, eksiklerimizi giderip, adım adım devam edip, sonuç olarak da şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz."

Fenerbahçe'nin Galatasaray ile ligin 26. haftasında yapacağı maçla ilgili bir soru üzerine de Brezilyalı futbolcu, "Şu an da önümüzde Konyaspor maçı var. Bu maç bizim açımızdan daha fazla önem taşıyor" dedi.

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı'nın Brezilyalı antrenörü Jose Roberto Lages Guimaraes "Ze Roberto" ise, Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali'nde hedeflerinin kupayı kazanmak olduğunu belirterek, "Dörtlü Final hem Fenerbahçe Acıbadem hem de Türkiye için çok önemli. Bizim de

hedefimiz finale kalmak ve finalde kupayı kaldırıp, herkese bu mutluluğu yaşatmak. Bunun için de elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyoruz" diye konuştu.

Alex de Souza'nın da organizasyonda kendilerini desteklemeye gelmesini çok istediklerini vurgulayan Ze Roberto, "Alex'in gelmesini gönülden istiyorum. Çünkü o bizim özel davetlimiz. Her geldiği maçı kazandığımız için aynı zamanda ayağı uğurlu. O yüzden Alex'in özellikle gelmesini istiyorum" ifadesini kullandı.

Alex ise maç ve antrenman programına uyduğu takdirde Fenerbahçe Acıbadem'in Dörtlü Final'de yapacağı maçları takip edeceğini söyledi.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)