Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatmagul den Sonra Caroline Oyunu,Cemile vs Caroline
Geçtiğimiz haftalarda Fatmagül'ün de bir oyunu yayınlanmıştı ve hatta ana haber bültenlerine bile konu olmuştu hatırlarsanız.. Şimdi de Caroline den hırsını alamayanlar için Oyunskor.com üreticisi tarafından Cemile vs Caroline oyunu yayınlandı. Oyunda Cemile veya Caroline den birisini seçip bir kavgaya tutuşuyorsunuz.. Caroline ve Cemilenin durumunu düşünürsek herhalde Caroline i seçen olmayacaktır, herkes cemileyi seçip Caroline i dövmeye çalışacaktır..
Neyse fazla uzatmadan buyrun hadi Caroline den tüm öfkenizi çıkartın..

Tuş kullanımını Yardıma tıklayarak görebilirsiniz..
Reply
Link yamıştım fakat silinmiş sanırım son kez kendi blogumda ki link i veriyim bu da bir daha da link paylaşmam Confused

Ahmet Cetintas » Fatmagül’den Sonra Caroline Oyunu – Cemile vs Caroline
Reply
TazZ bu konuyu ozel mesajla iletirsen daha net cozum bulurduk.. bidaha link paylasmamda nedir? sitemkar mod'damiyiz ; )
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
Yok tabi ki değilde forumlarda link verilebilir ilk önce oyunskor üzerinden oyunun kendi linkini verdim (blank) swf yolunu yazdım fakat silinmiş hayır link vermeden de bu yazının bi anlamı olmaz ki =) Böyle bir oyun var ücretsiz ama link vermiycem arayın bulun demek doğru olur mu =)
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Yok Edici ATV Flash Oyunu Gizemli LORD 0 1,912 18.05.13, 03:39:26
Last Post: Gizemli LORD
  Meta Slug - Süper Aksiyon Oyunu Adrenalin Dolu Gizemli LORD 0 494 27.04.13, 02:14:58
  Kim Milyoner Olmak İster - Öğretici Zeka Oyunu Gizemli LORD 0 592 21.04.13, 23:13:25
  Ustura Kemal Oyunu copur3838 1 1,095 09.01.13, 13:55:35
Last Post: Hakan Atabas
  Dünyanın En Zor Oyunu ArasAyaz 1 980 24.12.11, 13:56:51
Last Post: Hakan Atabas

Users browsing this thread: 1 Guest(s)