Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatih'te Gunduz Vakti Kapali Bir is Yerinin Kilidini Acan Hirsizlik Zanlisi, ilginc B
#1
Dükkan Sahibi Gibi Davranıp Kasadaki Paraları Çaldı (Özel)
Fatih'te Gündüz Vakti Kapalı Bir İş Yerinin Kilidini Açan Hırsızlık Zanlısı, İlginç Bir Yolla Kasadaki Paraları Çaldı.

Fatih'te gündüz vakti kapalı bir iş yerinin kilidini açan hırsızlık zanlısı, ilginç bir yolla kasadaki paraları çaldı. Özel bir yöntemle kilidi açtıktan sonra dükkânın önünde müşteri gelmesini bekleyen zanlının mağazanın sahibiymiş gibi davrandığı görüldü. Zanlı, paraları ve bir cep telefonunu çaldıktan sonra hızla kaçtı. Olay, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, Çarşamba'da çorap malzemeleri satan bir dükkânda meydana geldi. İş yeri sahibi Yusuf Gelici öğle namazını kılmak için mağazasının camdan kapısını kilitleyip iş yerini kapattı. Bir iki dakika sonra iş yerine gelen hırsızlık zanlısı, dükkânın kapalı olduğunu fark edince işe koyuldu. Onlarca insanın geçtiği caddede hiç kimse tarafından fark edilmeyen zanlı, komşu esnaflara da yakalanmamak için yandaki iş yeri çalışanlarını kontrol etti. Dikkat çekmediğinin farkına varan şüpheli, kapının kilidini çok kısa süre içerisinde açtı. Ancak hemen içeri girmedi. Dükkânın önünde müşterilerin gelmesini bekleyen şüpheli, müşteriler dükkana girdiğinde iş yeri sahibiymiş gibi hareket etti. Kısa bir süre ürünleri inceleyen zanlı, müşterilerle sohbet ettikten sonra kasadaki yaklaşık 400 TL ile 800 TL değerindeki cep telefonunu alıp hızla mağazadan ayrıldı.

Mağazayı kapatıp camiye gittiğini ve bu sıra olayın gerçekleştiğini belirten iş yeri sahibi, "Hırsız kapıyı açtıktan sonra hemen dükkâna girmemiş. Müşterilerin gelmesini beklemiş. İş yeri sahibi gibi davranan zanlı kasadaki paraları ve cep telefonunu alıp kaçmış" dedi. Güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. - İSTANBUL (Cihan Haber Ajansı)
Reply
#2
Allah hep iyi insanlarla karsilastirsin. amin.
"Bırak yanlızlığı inanç'tan yoksun olanlar hissetsin"
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  İstanbul Fatih'te Cinayet Faruk Arslan 0 250 22.08.13, 13:01:59
Last Post: Faruk Arslan
  Havaya Ateş Açan Zanlı Yakalandı Faruk Arslan 0 217 10.07.13, 15:15:40
Last Post: Faruk Arslan
  Fatih'te bir eve giren hırsız Özel Harekat Tarafından vuruldu Faruk Arslan 0 337 07.03.13, 19:28:16
Last Post: Faruk Arslan
  Fatih'te Kaçak Operasyonu Faruk Arslan 0 235 08.02.13, 14:10:51
Last Post: Faruk Arslan
  Fatih Sultan Mehmet ve Haliç Köprüsü tadilata alınıyor! Yasin Arslan 0 293 12.06.12, 17:14:39
Last Post: Yasin ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)