Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Counter Strike 1.5 & 1.6
Cs oynayanlarýn bir araya gelip fikir alýþverinde bulunabilmesi ve oyun hakkýndaki tüm paylaþýmlar..

Cs Online grubumuza katýlýn!

[SIZE="2"]http://forum.geliyoo.com/group.php?groupid=1[/SIZE]
Reply
yaz beni ilk siralara TazZ
Reply
tabi , memnuniyetle =)
Reply
yav arkadaþlar pc'de cs 1.6 ve 1.5 mevcut ama online oynayamýyorum sxe'yi falan filan yükledim ama yine olmadý ip'lere baðlanamýyor yardýmcý olabilicek varmý¿¿¿
Reply
Eðer sxe hata raporu alýyorsan hata logunu ekle bi bakalým.. Eðer hata raporu almýyorsan online Cs oynamaman için hiçbir sebep yok girdiðin ip lerde sorun olabilir hangi sunuculara girmeyi deniyorsun yazarsan sana öneri olarak birkaç sunucu ip si verebilirim..
Reply
Ya aslýna bakarsan hata raporu almadým ip'lere gelincede internetten baktým güncel olanlara girmeyi denedim artý bu sorun sp3'ü güncelledikten sonra oldu...
Reply
Tam olarak bir sorundan bahsetmiyorsun ki þunu dene ve sonucu yaz istersen ona göre bir yorum yapalým hatta ekran görüntüsü alabilirsen "Print Screen" ile..

Cs 1.5 için konsola connect cs1.oyunadresi.com veya connect cs1.senoyna.com sunucu dolu ise cs2, cs3 ...

Cs 1.6 için konsola connect cs2.oyna.la veya cs2 cs3.. olarak dene sonuç için geri gel tekrar bir bakalým =)
Reply
söylediklerini denerim eðer hata ile karþýlaþýrsam ekran görüntüsünü paylaþýrým yada herhangi bir sorunu yardýmlarýn için teþekkürler...
Reply
Rica ederim sonucu bekliyorum...
Reply
Bu hatayý veriyor þimdi de...
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)