Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexa Da Iyi bir konuma Gelmek istiyorsaniz!
Alexa da dunya siralamasinda iyi bir konuma gelmek istiyorsaniz, bir cok program araciligi ile bunu yapmaniz mumkun, lakin bu programlar araciligi ile yapacaginiz hersey sizin kendinizi daha kotu hissetmenize neden olucaktir. Soyleki. Bir yerden trafik aldiniz diyelim. Ve bu trafik sayesinde Alexa siranizda ciddi bir degisim oldu. Bir anda 100.000 ler hatta 10.000 ler sevyesine geldiniz daha sonra bu trafigin bittigini dusunun. Kendinizi kandirmaktan baska bir sey degil bu konuda emin olabilirsiniz. Kesinlikle baska hic bir aciklamasi yok bunun.

Alexa evet guzel bir siralama ornegi gosteriyor. Bir kac gunluk yada bir sureligine birilerine hava atmak icin tonla para harciyorsunuz yada trafik aliyorsunuz. Bu gibi seyler hem cebinizde onca emek vererek kazandiginiz parayi bitiriyor, hemde bir sure sonra bu isten hevesiniz kalmiyor, cunku giden paranizi daha ciddi yatirimlarda degerlendirebilirdinir.

Yazikki geri donusu yok, hic bir sey sonsuz olmadigi gibi bu gibi para tuzaklari da soz konusu. Hadi trafik oldu hadi iyi bir yere geldiniz diyelim. Orda kalmaniz icin daha cok odemeniz gerekir. Halkimin insanina bir onerim var. Lutfen bu gibi seylerden kacinin. Bir seo sisteminde butun prosedurleri ucretsiz sekilde uygulayabiliyorsunuz. Eger seo bilginiz yok ise Profesyonel, ve gercek anlamda bu konuda Tecrubeye sahip firmalar bulun. Uc bes kurus icin pesinizde dolasanlar degil. Gercek seo servisleri ile calisin. Bu ise goul vermis ve bu ise para yatirmis olan kisislerle.

Backlink nedir bilen.
Seo Nedir Bilen.
Dofollow Nedir bilen
Nofollow nedir bilen
bu sitelerde link almak nedir bunlari da bilen.
Size Faturanizi veren,
Arastirdiginizda Bu faturanin asli oldugunu bildiginiz.
Gerekirse maliye ye ben bu faturayi odedim bana da bu kisi verdi bir bakar misiniz gercek midye sorabileceginiz!
Gozunuzu kapatip arkaniza yaslanip evet artik sitem guvenli ellerde diyebileceginiz.
Sitenize en ufak bir ararin bile gelmeyecegini bildiginiz yerlerle calisin.

Bir site yaptirip gece gunduz acaba sitem calisiyor u diye pesinden baktiktan sonra ne para odemenizin nede bu isi yapmanizin bir anlami var. Bu isi profesyonel anlamda yapan cok ama cok az firma var. Bu firmalari sizlerle arastirarak yakinda paylasacagim.

Telefon gorusmeleri yapip bilmeyen bir kisi gibi iletisime gecicem, boylece dogru soyleyip soylemediklerini ogrenip size hangi konularda hangi firmalarin ustun ozelliklere sahip oldugunu soyleyebilicem.

Simdilik bu kadar.

Saygilarimla.
Reply
Bilgilendirme icin tesekurler, Dediginiz gibi backlink satin aldim hitim yukselir, yok link takasi yapayim, yok pR8 siteden link aldim, calismadan emek vermeden bir yerlere gelinmiyor..
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Alexa.com hizmet dışı kaldı. Hakan Atabas 0 658 07.11.12, 01:05:19
Last Post: Hakan Atabas
  Neden Alexa’ya ihtiyaç var? Yasin Arslan 0 745 12.02.12, 02:42:15
Last Post: Yasin Arslan
  Alexa’da Yükselmek için yapılması gerekenler? Yasin Arslan 0 691 12.02.12, 02:24:37
  Alexa nedir, ne değildir? Yasin Arslan 0 777 12.02.12, 02:09:51
  Gelecek Alexa Sıranıza Bakın Fatih Arslan 1 1,656 20.09.11, 22:29:32
Last Post: Fatih Arslan

Users browsing this thread: 1 Guest(s)