Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonuspay, İnternetteN Alışverişte Kart Bilgisini Paylaşmaya Son Veriyor.
#1
Bonuspay, İnternetteN Alışverişte Kart Bilgisini Paylaşmaya Son Veriyor.Sanal Kart'ı Avrupa'da İlk Kez Kullanıma Sunan Garanti Bankası, İnternet Üzerinden Hızlı Ve Güvenli Alışveriş İmkanı Sağlayan Bonuspay Hizmetini, Türkiye'de İlk Kez Kullanıma Sundu.
Sanal Kart'ı Avrupa'da ilk kez kullanıma sunan Garanti Bankası, internet üzerinden hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlayan BonusPay hizmetini, Türkiye'de ilk kez kullanıma sundu. İnternette yaptığı alışveriş sırasında kart numarasını vermekten çekinen ya da kredi kartı olmadığı için alışveriş yapamayanlara alternatif bir çözüm sunan Garanti, Bonuspay ile cep telefonu üzerinden alışveriş yapılmasına imkan tanıyor. Yeni hizmet, kart bilgilerinin kişinin sadece kendisi ve bankası arasında kalmasını sağlıyor.

İnternette alışverişin öncüsü Garanti'nin İnternet Şubesi'nden ya da Garanti Paramatik'ten birkaç saniye içinde, bir sefere mahsus BonusPay tanımlatan herkes; kendi yaratacağı şifreyi kart bilgilerinin yerine kullanabiliyor. BonusPay'den faydalananlar, anlaşmalı internet sitelerinde, kredi kartı numarasını girmeden cep telefonuna yollanan şifreyle alışveriş yapabiliyor. Onay banka tarafından direkt olarak işyerine veriliyor, böylece alışveriş normal süresinde tamamlanıyor.

BonusPay, Türkiye'de internet üzerinden alışverişin en yoğun yapıldığı Biletix, Cihantex, Fenerium.com, Gezisitesi, Gold Bilgisayar, Hepsiburada, Hizlial, İsimtescil.com, Kangurum, Oto Erkan, Pegasus, Pirlantacilar.com, Rndyazilim.com, Sanatgezgini, Tatil.com, Yemeksepeti.com sitelerinde geçerli oluyor. BonusPay bir süre için %20 indirimli tanıtım fiyatıyla kullanıma sunuluyor.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)