Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
magazin haberleri ikinci bölüm
Yeni albümü için Londra’ya gitti!
Özlem AVCI/ MAGAZİN17.05.2009
Albümünü tamamlamak için Londra'yı seçen Tarkan, Kenan Doğulu ve Yalın gibi isimlere Gökhan Özen de eklendi. İki yıllık bir aradan sonra sevenlerini yeni bir albümle selamlamak isteyen Özen, Londra'da hem albümünü tamamlıyor hem de tatil yapıyor. Yeni çalışmasını kendini hazır hissettiği zaman çıkaracağı belirtilen Özen, Londra'daki stüdyoda titiz bir şekilde albüm hazırlıklarını tamamlıyor. Şarkıcı iki yıl aradan sonra çıkaracağı yeni çalışmasında da diğer albümlerinde olduğu gibi yine kendi bestelerine yer verecek.

[Image: a8d29021-f27f-43a8-9507-84ab22707a32.jpg]

Tolga Çevik'i görsem bir selam veririm, o kadar!
17.05.2009
'Komedi Dükkanı'nda Tolga Çevik'le ikili olan ama aralarında çıkan anlaşmazlık yüzünden programdan ayrılan Salih Kalyon: Yaşanan gerginlikten sonra Tolga ile hiç karşılaşmadım. Yolda görsem yine selam veririm ama o kadar!
'Adab-ı Muaşeret' filminde rol alan usta oyuncu Salih Kalyon, önceki gece Saba Tümer'in programına konuk oldu. Geçtiğimiz yıllarda 'Komedi Dükkanı' adlı programda Tolga Çevik'le birlikte yer alan ancak aralarındaki anlaşmazlık yüzünden programdan ayrılan Kalyon, bu konu hakkında izleyenlerin sorularını yanıtladı.

PARA SİZİN OLSUN!
Çevik'in öne çıkma çabası içinde olduğunu belirten Kalyon şöyle konuştu: "Bazıları bir adım öne çıkmak ister. İşte o gençliktir, çocukluktur. Tamam kendini göstermek istiyorsun ama işin içine bazı hesaplar girince 'Ben almayım, bütün para sizin olsun' diyorsun!" Yaşanan gerginlikten sonra Çevik ile hiç karşılaşmadıklarını belirten Salih Kalyon, "Hiç görüşmedik. Yolda görürsem ne olacak, bir 'Merhaba' derim. Ama ortaklıkmış, bir işmiş, yok yani! Zaten ortak olunacak bir durum da yok ortada" dedi.

PARTNERLİ İŞ ZOR!
Usta oyuncu bir izleyiciden gelen 'Bundan sonra partnerli iş yapmayacak mısınız?' sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Konuşulur, sözleşme yapılır, maddeler konulur... Bu sanatın temelinde bir teşhir hastalığı var zaten. Hep bir kendini gösterme, kendini beğendirme! O yüzden insanların iş yaşamında da, sanat hayatında da ortaklık kurmaları çok zordur. Zeki Alasya-Metin Akpınar birlikteliği bile sona erdi. Yine de 'Olmaz' diye birşey yok! Ama bu noktada da insanların birbirlerine karşı açık olmaları gerekir. 'Ben bunu böyle istiyorum veya şöyle yapalım' diye konuşulmalı. Her işte bir hayır vardır, oldu bitti, ne yapalım."

TOLGA ÇEVİK DE ASKERE GİDİNCE DÜKKAN KAPANDI
Salih Kalyon'un aralarında yaşanan sorun yüzünden 'Komedi Dükkanı'ndan ayrılmasının ardından, Tolga Çevik programa, TRT ekranlarında tek başına devam etti. Ama 'Komedi Dükkanı'nın yayın hayatı Çevik'in de bir süre önce askere gitmesi nedeniyle sona erdi.

[Image: ba416402-76a3-4d23-9107-3fcef833aeb7.jpg]

Artık Bergüzar'ı değil Şener Şen'i istiyorum!
Mustafa DERYAHAN17.05.2009

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, dizinin bitmesinin ardından güzel havaların tadını çıkarmaya başladı. Önceki gün sabah saatlerinde Bebek sahilinde yürüyüşe çıkan ikilinin yanında da Ergenç'in köpeği 'oğlum' ile Korel'in yakın bir arkadaşının Rüzgar isimli oğlu vardı. Sevgililerin bu halini gören herkes 'tam bir aile olmuşlar' yorumunda bulundu. Bu arada Halit Ergenç, yeni projelere yönelik de bir açıklamada bulundu: "Bergüzar ile birlikte tekrar aynı projede yer almamız mümkün değil! Dizi daha yeni bitti ve tatil yapmak istiyorum ama Kudret Sabancı ile bir aile olduk, onun yer aldığı her projede seve seve oynarım." Ünlü aktör, çalışmayı hayal ettiği isimleri ise şöyle sıraladı: "Birlikte aynı proje içinde rol almak istediğim kişilerin başında Şener Şen geliyor. İkinci ise yine benim çok sevdiğim bir oyuncu olan Uğur Yücel."

[Image: eb66849a-090d-4c20-b73c-a7393c2bb497.jpg]

Leman Sam hiç ödül almamış!
17.05.2009
Yıllardır sahnede olan ünlü şarkıcı Leman Sam'a bugüne dek hiçbir kurum ve kuruluş tarafından ödül verilmemiş!

Övünüyorum
Geçtiğimiz hafta 'Reha Muhtar'la Çok Farklı' programına konuk olan sanatçı; Reha Muhtar'ın "Sen de bir sanatçısın nice ödüller aldın" ifadesi üzerine "Ben hiç ödül almadım" dedi. Leman Sam; Muhtar'ın "Ödülsüz sanatçı mısın sen?" sorusuna da "Evet ve bununla da övünüyorum. Ödüllerle başım çok hoş değildir benim" yanıtını verdi.

[Image: 83bf3552-5233-4952-8ade-0d794c4672de.jpg]

sabah magazinden alıntıdır.......

Günün magazin haberleri
AŞKI MEMNU NEDEN YAYINLANMADI ? Sabah Gazetesi Yazarı Yüksel Aytuğ, Yakından Kumanda köşesinde bu hafta reytingi yüksek dizilerin neden yayınlanmadığına açıklık getirdi. İşte yazının ilgili bölümü: " Herkes bunu soruyor. Malum, bu aralar dizi izleyicileri ekrana "yürekleri ağzında" bakıyor. "Ya dizimiz kaldırılırsa" diye kaygılanıyorlar. Tabii ki "Aşk-ı Memnu" gibi çok seyredilen bir dizinin yayından kaldırılması gibi bir durum söz konusu değil. İzleyicilerin atladıkları bir detay var. Geçen haftalarda yayını aksayan tek dizi "Aşk-ı Memnu" değildi. "Kurtlar Vadisi: Pusu", "Geniş Aile", "Küçük Kadınlar" dizileri ve "Haneler" programı da birer haftayı es geçtiler. Nedenini bu sütunlarda sıkça yazıyorum ama bir kez daha yazayım. Zira artık "evham sahibi olan" dizi tutkunları daha fazla paniğe kapılmasın. Efendim, geçen yıllardan da hatırlarsınız. Ocak-şubat döneminde reklamverenin bütçe oluşturma çalışmaları nedeniyle sektörde bir finans daralması yaşanırdı. Hatta diziler, bölüm maliyetini kurtaracak kadar reklam alamadıkları için bazen bir ay süre ile yayınlanmazdı. Bu yıl, sadece "tek bölümlük" sıçramalarla kriz geçiştiriliyor. Yani dizi tutkunları bu sezon kendilerini "şanslı" sayabilirler. Tabii, dizi sektörünün "reklamverene" nasıl göbekten bağlı olduğunu da asla akıllarından çıkarmamalılar... Yani ne kadar reklam, o kadar dizi.." Yüksel Aytuğ / SABAH

[Image: gunun-magazin-haberleri-502191.Jpeg]

Günün magazin haberleri
'TUĞÇE, ÜMİT'E DANGALAK DEDİ' İsmail AKTAŞ/İSTANBUL, (DHA) ESKİ milli futbolcu Ümit Davala’nın, 4 yıllık eşi Tuğçe Davala’ya açtığı boşanma davasında arkadaşı Okan Kök tanık olarak ifade verdi. Okan Kök, Tuğçe Davala’nın Ümit Davala'ya sürekli hakaret ettiğini hatta bir yemek sırasında “dangalak” ve “dü...” dediğini iddia etti. Ümit Davala, 4 yıl önce evlendiği eşi Tuğçe Davala’dan ayrılmak için Nisan 2009’da Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. Ancak Davala’nın avukatı Şahin Karadeniz davanın istedikleri mahkemede görülmesini sağlamak için farklı zamanlarda, 15 ayrı boşanma davası açarak bir skandala imza atmıştı. Avukatın uyanıklığını fark eden aile mahkemelerinin hakimleri olağanüstü toplanarak davanın 6’ncı Aile Mahkemesi’nde görülmesine karar verdi. Ümit Davala, dilekçesinde boşanmaya gerekçe olarak şiddetli geçimsizliği ortaya atmış, Galatasaray Teknik Direktör Yardımcılığı’ndan alınmasına sebep olarak da eşi Tuğçe Davala’yı göstermişti. Ayrıca Tuğçe Davala’nın, "Ümit’le parası olduğu için evlendim, yoksa bir dakika durmam" dediğini ve eşinin düğünlerinde takılan bütün ziynet eşyalarının ve annesinin altınlarının bulunduğu kasadaki her şeyi aldığını da iddia etmişti. İlk duruşmada ise Tuğçe Davala’nın avukatı Ulvi Puğ, müvekkilinin evlilikleriyle nedeniyle işini bıraktığını ve mağdur olduğunu belirterek, 1 milyon lira maddi, 1 milyon lira manevi tazminat talebi ile aylık 15 bin lira tedbir nafakası bağlanmasını istemişti. İlk duruşmanın ardından gazetecilere konuşan Tuğçe Davala "Ümit her hafta sonu Tekirdağ taraflarına ördek ve tavşan avlamaya gidiyordu. Kumarı da çok sever. Hele pokeri. Yani bana fazla vakti kalmıyordu. Onu seviyordum ama suçlamaları duyunca evlendiğimize pişman oldum. Benim vicdanım rahat" diye konuşmuştu. DAVALA İLK KEZ DURUŞMADA Davanın 3. duruşması dün görüldü. Ümit Davala ilk kez duruşmaya gelirken, Tuğçe Davala katılmadı. Duruşmada Ümit Davala’nın yakın arkadaşları Okan Kök ve Ahmet Kayalı ile komşusu Perihan Özdemir şahitlik yaptı. Davala’nın 9 yıllık arkadaşı Okan Kök, bir keresinde Ümit ve Tuğçe Davala ile yemeğe gittiklerinde belirterek, "Aralarında tartışma çıktı. Tartışma esnasında Tuğçe sesini biraz yükseltince Ümit, ‘Hayatım biraz sesinin alçalt’ dedi. Bunun üzerine Tuğçe de ‘Nasıl konuşacağımı sana mı soracağım dangalak dü...' diye cevap verdi. Ümit’in Galatasaray’la yaptığı teknik direktörlük yardımcılığı anlaşması sona erdiğinde morali çok bozuktu. Kendisi Galatasaray’la bir daha işim olmaz’ deyince Tuğçe de ‘Bundan sonra benim de seninle işim olmaz’ diyerek evden çıkıp gitti" dedi. TUĞÇE İLE BİRLİKTE OLMUYORMUŞ Ümit Davala’nın 5 yıllık arkadaşı Ahmet Kayalı ise Tuğçe Davala’nın babası Nuri Yavuz Gökdağ’ın, "Eşşekoğlueşek Tuğçe ile birlikte olmuyormuş” dediğini ve Tuğçe Davala'nın da "Ümit’in bir ilişkisi olursa bunu kameraya alın ben de ileride onu delil olarak sunayım” dediğini anlattı. Ahmet Kayalı, bir defasında, İzmir’de bir alışveriş merkezinde Tuğçe ve ailesiyle oturduklarında Tuğçe’nin, Ümit’le aralarının bozuk olduğunu ve "Ümit'in donuna kadar her şeyini alacağını, sokağa çıkamayacağını" söylediğini belirtti. Tuğçe’nin babasının da "O Ümit Davala ise benim de birçok eski tanıdığım çapulcu var. Onu ayaklarından vurdururum” dediğini iddia etti. Ümit Davala’nın 13 senelik komşusu Perihan Özdemir de "Tuğçe, gelinime Ümit’in sonradan görme cahil bir insan olduğunu ve zaten onunla parası için evlendiğini söylemiş" dedi. Duruşma, eksiklerin giderilmesi ve kalan tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

[Image: gunun-magazin-haberleri-500464.Jpeg]

EZEL'İN SETİNDE SÜRPRİZ AŞK

Show TV’den atv’ye sürpriz transferi olay olan Ezel’in setinde aşk rüzgârları esiyor. Dizinin yönetmeni Uluç Bayraktar ile dizide Ezel’in yardımcısı Şebnem rolünü oynayan Bade İşçil aşk yaşıyor. Diziye zarar vermemek için ilişkilerini gizli tutmaya çalışan iki sevgilinin buluşma adresleri Beyoğlu’ndaki Nature adlı kafe...

SEVGİLİSİNDEN DAHA YENİ AYRILDI

Mahsun Kırmızıgül’le yaşadığı aşkla adını duyuran 27 yaşındaki Bade İşçil’in, yakın arkadaşlarına çok mutlu olduğunu söylediği öğrenildi. 1.5 ay önce sevgilisinden ayrılan dizinin başarılı yönetmeni 36 yaşındaki Uluç Bayraktar ise ilişkisi hakkında serverip sır vermiyor.

[Image: gunun-magazin-haberleri-499506.Jpeg]

ÇAKMA OKAN'A ÇIRILÇIPLAK SOYUNMUŞ!Twitter'da kendi adını kullanan bir kişinin olduğunu daha önce de söyleyen Okan Bayülgen, Kanal D'deki Medya Kralı programında, bu sözlerini tekrar etti. "Ben kullanmıyorum. O ben değilim. Orada bir herif var Okan Bayülgen diye, çok fena! Uykusuz geceler diye yazı yazıyor eşek herif benim adıma ya!" diyen Bayülgen, yıllar önce başına gelen ilginç bir olayı da şöyle anlattı. "10 küsur sene önce başıma gelen bir olay var. Bu ICQ'lar filan vardı. Bana bir gün e-mail'ime bir tane mail geldi. Bir fotoğraf. Fotoğraf açıldı, böyle çırılçıplak bir kız. Bilgisayar kamerasına çıplak, anadan doğma poz vermiş ve bana diyor ki: 'Sevgilim en beğendiğin fotoğraflarımdan birini gönderiyorum. Beni unuttun mu?' diye. Meğerse ICQ'dan biri Okan Bayülgen diye 6 aydır soyuyormuş kızı işyerinde. Kız gayet edepli bir kız, çırılçıplak, edepsiz olmuş. Sonra bütün fotoğrafları bana gönderdi, 'En çok siz hakediyorsunuz' diye." Bu tür şeylere inanmamak gerektiğinin altını çizen Bayülgen, birisinin kendi kızı İstanbul'un resmi diye bir başka resmi internete koyduğunu da belirterek ne Twitter da ne de Facebook'ta olmadığını söyledi. Televizyon Gazetesi.com

[Image: gunun-magazin-haberleri-499195.Jpeg]

miliyet magazin den alıntıdır...........
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  magazin haberleri yedinci bölüm PEYOTE 0 1,113 17.03.11, 11:33:49
Last Post: PEYOTE
  magazin haberleri dördüncü bölüm PEYOTE 0 620 15.03.11, 14:23:23
  magazin haberleri beşinci bölüm PEYOTE 0 1,781 14.03.11, 03:00:38
  magazin haberleri altıncı bölüm PEYOTE 0 857 13.03.11, 05:46:08
  magazin haberleri üçüncü bölüm PEYOTE 0 1,124 12.03.11, 11:41:37