Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezel 57. Bölüm Özeti
#1
Ramiz Dayı, Ali ve Azad’ın evlenmesine izin verir.

Kenan, Kaya’ya çok kızgındır. Olayın basına sızmamasını sağlar ama Kaya’yı affetmez. Eyşan ve Cengiz de bu öfkeden kaçamazlar. Kenan, herkesten şüpheleniyordur. Tevfik’in içeri nasıl girdiği belli değildir, bu konuda Eyşan’dan şüpheleniyordur. Şebnem yüzünden de Cengiz’e kızgındır.

Cengiz ve Eşyan da birbirlerini suçluyorlardır.

Eyşan, Ezeli arar. Teşekkür bekliyordur. O sırada Kenan’ın adamları Eyşan’ı almaya gelirler.

Şebnem, gizli gizli Vurkaç’a gider. Tevfik’le konuşmak ister. Tevfik, birlikte olamayacaklarını söyler. Şebnem, her şeyi Tevfik için yaptığını anlatır. Kurtulmaya çalıştıkça daha da batıyordur. Azad’ın bebeğini de Cengiz’e söyleyen Şebnem’dir. Bunu Ali duyar ve çok sinirlenir. Tevfik, Şebnem’i kovar. Şebnem’i Cengiz de kovmuştur, artık yalnızdır.

Cengiz, Ezel’e gider. Kenan’ın adamlarının Eyşan’ı götürdüğünü söyler, çok telaşlıdır. Ezel’den gerçeği söylemesini ister. Eyşan onun casusu mudur? Ezel, cevap vermez, ilgilenmemiş gibi davranır ama aklı Eyşan’dadır.

Kenan, Eyşan’ı eski gazinoya götürmüştür. Telefonunu alır ve oraya kapatır. Eyşan, Kenan’ın kendisini öldüreceğini düşünür ve çok korkar. Kenan, Eyşan’ı öldürmeyeceğine ikna etmeye çalışır, ona aşıktır, sadece güvenmeye çalışıyordur. Eyşan, güveninin simgesi olarak telefonunu ister ve tuvalete gider. Ezel’i arar ve kaçmaya çalışır. Ezel telefonu açmaz. Eyşan Cengiz’i arar, gittiği yeri haber verir.

Ali, çocuğunu tehlikeye atmasının intikamını alabilmek için Cengiz’in peşindedir. Cengiz, Eyşan’ın yanına gidemeden Ali onu yakalar, tamirhaneye götürür.

Cengiz Ali’ye silah çeker, Eyşan’a olanları anlatır. Ali’yi de alır ve Eyşan’ı bulmaya gider.

Cengiz ve Ali gidene kadar Kenan’ın adamları Eyşan’ı bulurlar. Kenan’a götürmek isterler. Eyşan direnir ama zorla götürürler.

Cengiz ve Ali geldiklerinde Eyşan’ın saatini bulurlar. Cengiz, Eyşan’ı öldürdüklerini düşünür ve kendini kaybeder. Ali’ye saldırır. Ezel, Eyşan’ın bıraktığı mesajı alıp oraya geldiğinde Cengiz ve Ali’yi ayırır.

Kenan, Eyşan’ın ona sadık olup olmadığını bilmek istemiyordur. Eyşan gittiğinde anlamıştır bilmek istemediğini. Eyşan’a aşıktır. Eyşan’a evlenme teklif eder.

ezel.tv
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Ezel 60. Bölüm Özeti Fatih Arslan 0 840 30.03.11, 02:25:39
Last Post: Fatih Arslan
  Ezel 58. Bölüm Özeti Fatih Arslan 0 1,017 22.03.11, 02:13:48
Last Post: Fatih ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)