Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
magazin haberleri dördüncü bölüm
[Image: 695178696319.jpg]

Boşanmadan olmaz!

Üç yıldır bitmedi
Boşanmadan olmaz! Kerem Alışık-Songül Öden ikilisinin, sürekli ilişkilerini inkar edip, objektiflerden kaçma nedenleri ortaya çıktı! Öden'in, oyuncu Canberk Uçucu'yla hâlâ evli olduğu ve 2007'de açılan boşanma davalarının devam ettiği öğrenildi.

sabah magazinden alıntıdır...

[Image: imparatoru-vurdular-1203064.Jpeg]

İMPARATORU VURDULAR
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İstanbul’da dün gece uzun namlulu silahla uğradığı saldırı sonucu başından yaralandı. Yoğun bakıma alınan Tatlıses’in durumunun kritik olduğu bildirildi.

ERDAL KILINÇ, SERCAN KISMET, DHA İstanbul

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses dün gece Maslak’ta silahlı saldırıya uğradı. Kalaşnikof marka silahla açılan ateş sonucu başından yaralanan Tatlıses’in durumunun ciddi olduğu belirtildi. Maslak’taki Nurol Plaza’da gerçekleştirilen bir program çekimine katılan türkücü Tatlıses, çekimin ardından aracına bindiği sırada saldırı gerçekleşti. Başka bir araçtan uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu, mermilerden biri Tatlıses’in başına isabet ederken, ünlü sanatçının yanında bulunan asistanı Buket Çakıcı da yaralandı.
Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Tatlıses, 45 dakika süren ilk müdahelenin ardından, gazetemizin baskıya girdiği saatlerde yaklaşık 180 dakika sürecek ağır bir ameliyata daha alındı.

Kafatasında kırık var
Tatlıses’le birlikte kurşunların hedefi olan asistanının da omzundan yaralandığı ve ameliyata alındığı öğrenildi. Hastaneden Tatlıses ve asistanının sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, Tatlıses’in başına isabet eden kurşunun kafatasında kırık oluşturduğu ancak beyne zarar vermediği öne sürüldü.
İncelemede 20’ye yakın kalaşnikof mermisine ait kovan bulundu. Polis, saldırının gerçekleştirildiği siyah renkli otomobil ve içindeki 5 kişinin peşine düştü. Polis görgü tanıklarının ifadeleri sonucu çalışmalara başlarken, bölgedeki MOBESE kameraları da incelemeye alındı.

Derya Tuna fenalaştı
Tatlıses’in vurulduğunun duyulmasının ardından yakınları ve sanatçı dostları hastaneye akın etti. Tatlıses’in “İbrahim Bey benim ölene kadar dostum” diyen eski hayat arkadaşı Derya Tuna ve oğlu İdo da olayı duyar duymaz hastaneye koştu. Tuna, oğlu İdo’yla hastaneye girerken sinir krizi geçirerek hıçkıra hıçkıra ağladı. İdo’nun ise annesinin aksine daha sakin olduğu görüldü. Bir ara hastanenin camından görünen İdo’nun soğukkanlılığını koruduğu görüldü.

SANATÇI DOSTLARI HASTANEYE KOŞTU
Hastaneye gelen ünlüler arasında Cengiz Kurtoğlu, Mehmet Ali Erbil, Ajda Pekkan, Deniz Seki, Hakan Altun, Burhan Çaçan, Ebru Gündeş - Reza Zarrab, Aydemir Akbaş, Hüsnü Şenlendirici ve İsmail Tunçbilek de vardı. Hastanede olağanüstü güvenlik önlemleri alınması dikkat çekti. Hastalara bile tek tek niye geldikleri soruldu. Hastanenin önüne gelen Tatlıses hayranları da haber almak için saatlerce bekledi.

[Image: baski-yapti-sahne-cikti--1199516.Jpeg]

BASKI YAPTI SAHNE ÇIKTI!
Berrak Tüzünataç yeni filmi ‘Bir Avuç Deniz’deki sevişme sahnesinde estetik bulmadığı bölümü filmden çıkarttırdı.

Leyla Yılmaz’ın ilk sinema filmi “Bir Avuç Deniz”de başrol oynayan Berrak Tüzünataç’ın sevişme sahnesinden özellikle çok rahatsız olduğu ortaya çıktı. Tüzünataç filmde yer yatağında sevişirken partneri Engin Altan Düzyatan’a doğru eğildiği sahnedeki görüntüsünü estetik bulmadı. Geçen salı yapılan gala gecesinde filmin gösterildiği salondan çıktığında moralinin oldukça bozuk olduğu görülen Tüzünataç, iddiaya göre hemen soluğu yönetmeni Leyla Yılmaz’ın yanında aldı ve “Hani o sahneyi kullanmayacaktınız, çok rahatsız oldum. Bana çok abartılı geldi. Kendimi çok kötü hissettim” dedi. Tüzünataç öyle kızgındı ki, kendi filminin partisine bile katılmadı.
‘Dublör kullandı’
Dün filminin vizyona girdiği gün kaybettiği annesinin sağlık sorunları nedeniyle sıkıntılı olan genç yönetmen Leyla Yılmaz da önce Tüzünataç’ın hiç beklemediği bu tepkisine şaşırdı, ardından da hassasiyetine saygı gösterdi. Yılmaz, önceki gün hazırlanan 105 kopyadan da Tüzünataç’ın rahatsız olduğu planları attı. Film dün 7+ yaş sınırıyla seyirciyle buluştu. Filmin yapımcısı Ateş İlyas Başsoy ise Tüzünataç’ın sadece tekneye çıkarken çıplak göründüğü sahneden rahatsız olduğunu açıklayarak, “Tüzünataç’ın denizden tekneye çıplak çıktığı sahnede dublör kullanıldı. Ancak filmi ilk kez galada izleyen Berrak Tüzünataç, o sahnede dublör kullanılmış olsa da, çıplak bir şekilde yer almasından dolayı duyduğu rahatsızlığıYılmaz’a iletti. Bu duruma anlayış gösteren Yılmaz, oyuncusuyla birlikte karar alarak, bu sahneyi filmden çıkarttı” dedi. Ancak Tüzünataç’ın filmde dublör kullanmadığı, konu büyümesin diye bu açıklamanın yapıldığı ifade edildi.

[Image: gondolcu-ata-yi-gordu-eyvah-eyvah-dedi--1196752.Jpeg]
Gondolcu Ata’yı gördü ‘eyvah eyvah’ dedi!
Ata Demirer, 8 haftada yaklaşık 4 milyon seyirciye ulaşarak “Tüm Zamanların En Çok İzlenen 4. Yerli Filmi” olan “Eyyvah Eyvah 2”nin başarısını aynı zamanda rol arkadaşı olan sevgilisi Özge Borak ile kutluyor

Demirer, sevgilisi Borak’ın başrolünü oynadığı “Küçük Kadınlar” dizisinin çekimlerinin sona ermesini de fırsat bilip 5 günlük Venedik tatiline çıktı. Aşıklar Venedik’te bol bol dinlenip tatil yaptı. Tatilden döndüğünü twitter’dan duyuran Demirer, “Gazeteleri okuyunca, beş gündür yurtdışında olan biri için çok fazla şey kaçırdığımı düşünüyorum. Venedik’teydim. Gondolcunun yüreğine indi ben binince, tarihe not düştü ilk alabora tehlikesi diye... Hocam bir de festivale denk gelindi ki... Venedik taciri gibi kapana kısıldım, herkes maskeli kostümlü falan, Kral Henry’e yol sordum bir ara” diyerek espri yapmaktan da geri kalmadı.

[Image: -mankenler-tosladi-iddiasi-yalan--1196768.Jpeg]

‘Mankenler tosladı iddiası yalan’
Paris Moda Haftası’nın kapanış gününde Louis Vuitton ve Miu Miu gibi markalarla aynı platformda, “Geleceğin Arkeolojisi” adlı 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu tanıtan Arzu Kaprol, iki mankenin çarpıştığı iddiasını yalanladı

AP Ajansı geçtiği haberde podyumda iki modelin kafa kafaya çarpıştığı ve plastik camların yere düştüğü bilgisine yer verdi ve “Maalesef çarpışma kıyafetlerin önüne geçti, izleyicilerin unutamayacağı bir olay oldu” yorumu yaptı. Tuğçe Kazaz ve Demet Şener’in yanı sıra yabancı mankenlerin podyuma çıktığı defilede böyle bir olayın kesinlikle yaşanmadığını belirten Kaprol, “Defileyi izleyenlere de ‘Acaba ben mi kaçırdım, birbirine değen modeller mi oldu?’ diye sordum ama hiç kimse çarpışma görmediğini söyledi. Video da ortada... Bu defileyi sabote etmekten başka nedir?”dedi.

milliyet gazetesinden alıntıdır......
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  magazin haberleri yedinci bölüm PEYOTE 0 1,111 17.03.11, 11:33:49
Last Post: PEYOTE
  magazin haberleri ikinci bölüm PEYOTE 0 666 16.03.11, 10:50:19
  magazin haberleri beşinci bölüm PEYOTE 0 1,781 14.03.11, 03:00:38
  magazin haberleri altıncı bölüm PEYOTE 0 854 13.03.11, 05:46:08