Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
magazin haberleri birinci bölüm
[Image: 848834336980.jpg]

Kime aşık olduğunu açıkladı!
MAGAZİN06.05.2010
Cansu Dere, Kenan İmirzalıoğlu ile aşk iddialarını yalanladı: "Cem Yılmaz'la ilişkim devam ediyor. Kenan ise sadece arkadaşım."

[Image: 705882846562.jpg]

Serdar'dan Rus klasiği
06.05.2010
Supper Club'ın 'Salı Partileri'ne Rus kız arkadaşları ile katılan Serdar Ortaç, sabaha kadar kızlarla sarmaş dolaş dans etti. Ortaç, mekandan kız arkadaşları ile ayrı ayrı çıkmayı tercih etti.

[Image: 695915722852.jpg]

Ya boynuzlu deselerdi?
06.05.2010
Ali Sürmeli:"Bana en fazla 'Dayı' diye laf atıyorlar. Ya Selçuk Yöntem gibi, 'Eşin seni boynuzluyor' deselerdi ne yapardım?"

sabah gazetesi magazin haberlerinden alıntıdır.....:tebrik:

[Image: malkocoglu-polat-odun-gibi-1196796.Jpeg]

Bugüne kadar “Malkoçoğlu”, “Kara Murat”, “Battal Gazi” gibi kahramanlara hayat veren Arkın, Türk toplumunun sinemada bir kahramana ihtiyacı olduğunu ama bugünkü kahramanların yetersiz olduğunu savundu. Arkın, Necati Şaşmaz’la ilgili “Polat Alemdar... Adamın kaşları sürekli çatık. Çatık kaşla 4 yıldır milyarlar kazanıyor. Ayrıca vücudunu da odun gibi kullanıyor. Kendisine tavsiyem bir an önce bir karate kursuna yazılsın. Tekvando ya da eskrim de olabilir. O zaman mimiklerine daha iyi hükmedebilir” dedi

[Image: guney-cehre-yi-arabayla-ezmis-1195777.Jpeg]

Keskiner yıllar sonra yakın arkadaşı Güney’in büyük aşkla bağlı olduğu Çehre’yi otomobille ezdiğini açıkladı ve “Çok az kişi bilir bunu. Rahmetli Yılmaz, Nebahat ve ben... Bir gün yine gece kulübünde kavga ettiler. Nebahat kulübü sinirle terk etti. Yılmaz’ın ‘Dur’ demesine hiç aldırmadı. Nebahat, Elmadağ’da kaldıkları otele doğru koşarken Yılmaz otomobiline bindi. Sinirle direksiyona geçti. Sonra gözümün önünde sevdiği kadını arabayla ezdi. Nebahat havada uçtu, arabaya çarptı sonra da kaldırıma... 4 gün hastanede yattı. Herkesten gizledik bunu. Olaydan sonra ilişkileri bitti. Ama aşkları asla bitmedi” dedi.

‘Ezdi ama çok üzüldü’
Son olarak “Muhteşem Yüzyıl”da Valide Sultan karakterini canlandıran Nebahat Çehre ise Keskiner’i doğruladı ve “Evet bu olay doğrudur. Biz o dönem boşanma aşamasındaydık ve ben onu mahkemeye vermiştim. O da o anın verdiği bir anlık sinirle arabayı üzerime sürdü. Sonrasında zaten çok üzüldü, çok pişman oldu” dedi

[Image: feriha-taburcu-oldu-1191590.Jpeg]

Geçen salı bel ağrısı şikâyetiyle gittiği Alman Hastanesi’nde böbrek intihabı teşhisi konulan ünlü oyuncu Hazal Kaya, önceki gün taburcu oldu

Kaya’nın 6 gün boyunca hastanede serum ve antibiyotik tedavisi gördüğü belirtildi. Hastanede yatmasına artık gerek kalmayan Kaya’nın böbreklerindeki intihabın tam anlamıyla geçmediği açıklandı. Kaya, ilaç tedavisine önümüzdeki günlerde de devam edecek. “Adını Feriha Koydum” dizisinde başrol oynayan Kaya’nın yarından itibaren işbaşı yapacağı belirtildi.

milliyet magazinden alıntıdır.....
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  magazin haberleri yedinci bölüm PEYOTE 0 1,117 17.03.11, 11:33:49
Last Post: PEYOTE
  magazin haberleri ikinci bölüm PEYOTE 0 673 16.03.11, 10:50:19
  magazin haberleri dördüncü bölüm PEYOTE 0 622 15.03.11, 14:23:23
  magazin haberleri beşinci bölüm PEYOTE 0 1,783 14.03.11, 03:00:38