Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hürriyet'in "Aile İçi Şiddete Son!" Kampanyası Kapsamında Üç Yıldır Düzenlediği Konse
#1
PAYLAŞ:
Facebook
Google
Sitene Ekle

Mutsuzluğunuza Çare Buluyoruz!
*Hürriyet'in "Aile İçi Şiddete Son!" Kampanyası kapsamında üç yıldır düzenlediği konserlerde bu yıl Nilüfer sahne aldı.

*İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen konserde Nilüfer'e 12 Düet albümünde birlikte çalıştığı Rock grup ve solistleri eşlik etti.

*Konserin geliri, Aile İçi Şiddete Son! Acil Yardım Hattı'na bağışlanacak.

Hürriyet'in "Aile İçi Şiddete Son!" Kampanyası'nın gelenekselleşen konserlerinde bu yıl Nilüfer sahne aldı. İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen konserde Nilüfer'e 12 Düet albümünde birlikte çalıştığı Rock grup ve solistleri eşlik etti. Konseri, aralarında İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Doğan TV Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı'nın da aralarında bulunduğu iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasının önemli isimleri izledi.

ROCKÇILARDAN DESTEK

Aile içinde kötü muamele ve şiddete maruz kalan kadınlara hukuki, psikolojik ve güvenlikle ilgili destek sağlamak amacıyla 4 yıl önce hizmete açılan Acil Yardım Hattı'na maddi destek sağlamayı ve daha çok kadına ulaşabilmesi için farkındalık yaratmayı amaçlayan konserde Nilüfer klasik şarkılarını seslendirdi. Nilüfer'e Şebnem Ferah, Yüksek Sadakat, Malt, Gece Yolcuları, Ogün Sanlısoy, Badem, Hayko Cepkin, Candaş/Cingi/Ruacan, Rashit, TNK ve 4x4 eşlik etti. Konserin tüm geliri, Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı'na aktarılmak üzere Aralık Derneği'ne bağışlanacak.

AİLE İÇİ ŞİDDETE SON! KONSERLERİ

Aile içi şiddete kurban edilen ve kadına yönelik şiddetin sembolü haline gelen Güldünya Tören anısına 2009 ve 2010 yıllarında, Kadınlar Günü çerçevesinde iki konser düzenlendi. 2009 yılında Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nazan Öncel, Nilüfer, Emel Müftüoğlu, Aynur, Aylin Aslım, Şebnem Ferah, Ayten Alpman, Zuhal Olcay, Şevval Sam, Rojin ve Funda Arar, Güldünya Şarkıları?nı söyledi. 2010 yılında ise Cihan Okan, Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Mirkelam&Kargo, Mustafa Ceceli, Teoman, Yalın ve Yüksek Sadakat, ?Aile İçi Şiddete Son? demek için şarkılarını seslendirdi. (Doğan Haber Ajansı)
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Osmaniye'de teröristlerin düzenlediği saldırıda 2 polis Buyuk Reis 0 264 28.10.11, 23:07:42
Last Post: Buyuk ReisUsers browsing this thread: 1 Guest(s)