Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız
Dünya Kadınlar günü Hazır Sms Sözleri, Dünya Kadınlar günü Kısa Mesajlar,Hazır Dünya Kadınlar Günü Mesajları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Dünya Kadınlar günü mesajları 2010
[Image: kadinlargunumesaj.jpg]
Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

[Image: kadinlargunu.jpg]

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

[Image: kadinlargunukutlama.jpg]

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü�nü kutluyorum.
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
duygulandım.......teşekkür ederim.....:arkadas:
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Kadınlar Eşinden Şikayetçi ekskiz 0 285 10.10.12, 16:32:58
Last Post: ekskiz
  Kadınlar en büyük sorunu ? Bullem 0 548 24.08.12, 15:56:59
Last Post: Bullem
  İletişimde Erkekler Görünene Kadınlar Anlama Değer Verir yelizkorkmaz 0 265 15.06.12, 12:05:12
Last Post: yelizkorkmaz
  22 Mart Dünya Su Günü yelizkorkmaz 0 246 15.05.12, 14:45:28
  Kadınlar İçin Yüksek Topuklu Ayakkabı Tehlikesi yelizkorkmaz 0 292 29.04.12, 20:05:46

Users browsing this thread: 1 Guest(s)