Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünya Kadınlar Günü’nde ‘Umuda Dokunuş
Antdob Sahnesinde Sürpriz Bir Konser

'Dünya Kadınlar Günü' Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde 'Umuda Dokunuş ' konseri ile kutlanıyor. ANTDOB bu sene Dünya Kadınlar Günü'nde çok özel bir konserle sanatseverlerin karşısında olacak. Sanatçı Umut Özbek'in imzasını taşıyan konser; 8 Mart Salı günü saat 20:00'da Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Orkestranın ve dansın , müziğin rengini değiştireceği bu konserde sanatçının kendi bestelerinin yanı sıra sürpriz parçalar da seslendirilecek.

Orkestra eşliğinde sürpriz parçalar

Türkiye'deki operalar arasında ilk kez gerçekleştirilecek bu konser sanatseverlere alışılmışın dışında bir gece yaşatacak. Konserin en dikkat çeken yanlarından biri de bu sürpriz parçaların orkestra eşliğinde seslendirilecek olması…. Konserde ANTDOB orkestrasını şef Orhan Şallıel yönetecek. Umut Özbek ve Mehmet Özbek'in solist olduğu gecede bale sanatçıları Sevgim Aksoy ve Gabriel Gagou 'da danslarıyla eşlik edecek.

'Alışılmışın dışında bir konser '

'Umuda Dokunuş' konserinin çok özel ve farklı bir konser olacağını belirten Antalya Devlet Opera ve Bale sanatçısı Umut Özbek , konserin hazırlık aşamasında şunları söyledi; 'Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, bu gerçekten standartların dışında bir konser. Klasik müzik orkestrası ile birlikte benim bestelerimin de olduğu sürpriz parçaları seslendireceğiz. Hayatımdaki en büyük ve en özel konser diyebilirim. Bu proje gerçekten beni heyecanlandırıyor. Çünkü böyle bir ekiple verdiğim ilk konser olacak. Benim için çok farklı bir tecrübe. ' 1 saat önce..
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  İSPARK Bayramın İki Günü Ücretsiz Faruk Arslan 0 403 10.10.13, 19:24:30
Last Post: Faruk Arslan
  Bu Otomobil Dünya'da Tek Faruk Arslan 0 509 06.09.13, 16:33:25
  Yılın En Sıcak Günü Yarın Faruk Arslan 0 307 28.08.13, 21:09:19
  Cuma günü karneler veriliyor Faruk Arslan 0 258 19.01.13, 13:12:20
  Karayılan'ın Acılı Günü Faruk Arslan 0 242 06.01.13, 20:22:44