Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İyi oyunumuzu skora yansıtamadık
#1
ADANA (CİHAN)- Adanaspor Teknik Sorumlusu Eyüp Arın, çok iyi oynadıkları maçta galip gelememenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. 1-1 biten Samsunspor maçını değerlendiren Arın, istekli oyunlarını ...


ADANA (CİHAN)- Adanaspor Teknik Sorumlusu Eyüp Arın, çok iyi oynadıkları maçta galip gelememenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.
1-1 biten Samsunspor maçını değerlendiren Arın, istekli oyunlarını sonuca yansıtamadıklarını belirterek, rakibin geldiği tek pozisyonda gol yediklerini kaydetti.
Takım olarak çok zor günler geçirdiklerini ifade eden Arın, "Sakat olmalarına rağmen oynayan arkadaşlarımız oldu, onları kutluyorum. Takımın hırsı isteği kazanma azmi üst seviyedeydi, kazanabilirdik; ama olmadı. Hakem çok ayrıntılı çok ince yerlerde bize olan bütün pozisyonları değerlendirdi; ama rakibin kasti hareketlerine göz yumdu. Oyundan atılacak iki futbolcuyu sahada tuttu. Samsunspor'un bu maçta hakeme ihtiyacı yoktu, sadece iyi oynayamadı. Sendeliyoruz, ayakta kalkmaya çalışacağız bunu da başaracağımıza inanıyorum." dedi.
İyi bir taktım olduklarını aktaran Arın, bundan sonraki tüm maçlarının çok önemli olduğunu bir galibiyetle şanssızlıklarını kıracaklarına inandıklarını kaydetti.
Adanaspor'un beraberlik golünü atan Koray'ın maç değerlendirmesi şöyle:
"Berabere kaldığımız için üzgünüz, inşallah önümüzdeki maçlarda telafi edeceğiz. Gol atmak çok güzel ama galibiyet golü olmadığı için pek işe yaramadı. Sezon başından beri şansızlığımız sürüyor umarım bunu kırarız."
Adanasporlu İzzet de, çok iyi oynadıkları bir maçı kazanamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, şunları söyledi:
"Hangi takımın kafaya oynadığı hangi takımın düşme hattında bulunduğunu kamuoyuna bırakıyorum. Pozisyonlara giriyoruz, atamıyoruz. Rakibe yarım pozisyon veriyoruz oda gol atıyor. Hakem iki kırmızı kartı vermedi. Rakip takından Zenke, arkadaşımızın birinin burnunu kırdı diğerine de tokat attı; ama kırmızı kart görmedi. Şansızlığımızı kırdığımızda galibiyet serisi gelecek. Ligde Tavşanlı Linyitspor liderse bizim bu kadromuzla 25 puan fark atmamız gerekirdi; ancak futbol böyle bir oyun."
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ise, her iki takımın da çok iyi mücadele ettiğini; ancak iyi oynayamadığını kaydetti.
Takımların gol pozisyonu bulmakta zorlandığını aktaran Kalpar, "Son dakikalarda öne geçtikten sonra skoru korumamız gerekirdi bunun üzüntüsü içerisindeyim. Bundan ders çıkarmalıyız. Şampiyonluğa oynayan bir ekibiz iyi de gidiyoruz. Yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Samsunspor bu yıl bir üst lige çıkacaktır. Hepimiz inanıyoruz." şeklinde konuştu.
Samsunsporlu Adem ise, 3 puan hedefledikleri bir maçta kaybettikleri iki puana üzüldüklerini belirterek, "Çok güzel bir dakikada golü bulduk. Basit bir gol yedik. 3 puanla dönebilirdik. Artık daha iyi çalışıp galibiyetler almaya çalışacağız. Çok dirençli bir takımla oynadık. Kritik bir dakikada golü bulduk ama talihsiz bir şekilde galibiyeti koruyamadık. Hedefimizde bir sapma olmadı. Sezon sonu süper lige çıkacağız." şeklinde konuştu. CİHAN
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)