Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi Bosna Hersek'te Hastane Açacak
#1
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Civcioğlu, "Kastamonu'da Kurduğumuz Ekibi Bosna Hersek'te de Kurmayı Amaçlıyoruz.


Saçlarınız beyazladı diye üzülmeyin Youthari kullanın!
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Civcioğlu, "Kastamonu'da kurduğumuz ekibi Bosna Hersek'te de kurmayı amaçlıyoruz. Mesafe aldık, arkadaşlar çalışıyor. Sağlık alanında gerek ilimizde, gerek yurt içinde gerek Bosna Hersek'te yatırım sürprizlerimiz olacak." dedi.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu'nun geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Bosna Hersek ziyareti tamamlandı. Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Celal Civcioğlu ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı gezide; Bosna Hersek'te yapılması planlanan sağlık yatırımlarıyla ilgili incelemelerde bulunuldu. Bosna Hersek gezisinde Özel Kastamonu Anadolu Hastaneleri heyetini bilgilendiren ve heyete refakat eden Bosna Hersek Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Denida Grup Yönetim Kurulu Başkanı Haris Pedzepagic, Saray Bosna İş Adamları Derneği Başkanı Sead Ahmic ile görüşüldü.

Bosna Hersek sağlık konusunda çok sıkıntılı ve hantal bir yapıya sahip olduğunu vurgulayan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Celal Civcioğlu, devletin sağlıkla alakalı yatırımlar yaptığını söyledi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile gerçekleştirdikleri, TUSKON'un düzenlediği Ticaret Forumu'nda görüştükleri devlet yetkililerinden yatırım sinyali aldıklarını belirten Civcioğlu, "SarayBosna'da gerek devlet hastanesinde, gerekse tıp fakültesinde akademisyen ve doktor arkadaşımız var. Finans gücümüz, ortaklık tecrübemiz ve sağlık alanındaki birikimlerimizle, Saray Bosna'nın sevilen ve sayılan doktorlarını bir araya getirmeyi planlıyoruz. Hangi yatırımı yaparsanız yapın, ekibiniz yoksa bu yatırım sıkıntı yaşar. Kastamonu'da kurduğumuz ekibi Bosna Hersek'te de kurmayı amaçlıyoruz. Mesafe aldık, arkadaşlar çalışıyor. Sağlık alanında gerek ilimizde, gerek yurt içinde gerekse Bosna Hersek'te yatırım sürprizlerimiz olacak. Müjdeli haberler inşallah peş peşe gelecek." diye konuştu.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI GÜNAY İLE GÖRÜŞTÜ

Bu arada, Celal Civcioğlu, Saray Bosna'da Türkiye Büyükelçiliği tarafından açılan Türk Kültürü Merkezi'nin açılışına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile görüştüğünü ve yapılacak yatırımla ilgili bilgi verdiğini ifade etti. Bosna Hersek'te bulunan Türk Koleji ve Sema Üniversitesi'ni gezen heyet, yetkililerden bilgi aldı. Bosna Hersek ziyaretinin son gününde Saray Bosna Fatih Sultan Mehmet Korosu konserine katılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi yönetimi, ziyaretlerini tamamlayarak yurda döndü. Geziye; Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Celal Civcioğlu'nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Uzm. Dr. Hamza Çaylı, Uzm. Dr. Mehmet Sinan Meral, Uzm. Dr. Mutlu Alper, Uzm. Dr. Zekeriya Zeytun, İdari Hizmetler Direktörü Hüseyin Karahasan katıldı. - KASTAMONU (Cihan Haber Ajansı)
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  TOKİ ile78 Yeni Hastane Yapılacak Faruk Arslan 0 360 21.10.13, 17:39:58
Last Post: Faruk Arslan
  Sigarasız Hastane Faruk Arslan 0 322 25.09.13, 15:06:31
Last Post: Faruk Arslan
  Çorlu'da Hastane Personeline Saldırdılar Faruk Arslan 0 386 26.08.13, 13:39:15
Last Post: Faruk Arslan
  Taksim İlkyardım Hastanesi Taşınıyor Faruk Arslan 0 259 01.08.13, 18:59:44
Last Post: Faruk Arslan
  Diyarbakır'da Hastane Yandı Faruk Arslan 0 253 01.08.13, 18:36:02
Last Post: Faruk ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)