Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cengiz Kurtoğlu'ndan Muhteşem Konser Resmen Resital!!
#1
PAYLAŞ:
Facebook
Google
Sitene Ekle

Kolay ve Hızlı İngilizce Öğrenimi
Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu yaklaşık 20 yıl sonra konser programı için geldiği Hamburg'da hayranlarıyla hasret giderdi. Sahnede yaklaşık 5 saat kalan Kurtoğlu hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı.
Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu yaklaşık 20 yıl sonra ilk kez Hamburg'da hayranlarıyla buluştu. Yaklaşık 5 saat süren konserde sanatçı hayranlarıyla hasret giderdi.
Hamburg'un Veddel semtindeki Schlinckstrasse 1 adresindeki Class düğün salonunda Günaydın FM'in düzenlediği konser programı Berlinli sanatçı Hatay Engin ve Mavilim orkestrasının müziği ile başladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu, program öncesi sahnenin önünü dolduran hayranlarıyla kısa bir süre sohbet etti. Sanatçı, Hain geceler, duvardaki resim, Gitmek istiyorsan, Yıllar, Yalancı bahar adlı şarkılarını seslendirdikten sonra kemençe eşliğinde Karadeniz türküleri, halay ve horonla konserini tamamladı.
Konser sonrası açıklamalarda bulunan Kurtoğlu, Hamburg'a tekrar gelmenin kendisini mutlu ettiğini ve sevenleriyle hasret giderdiğini söyledi. Müzik çalışmaları konusunda ise Kurtoğlu, "Korsanlar nedeniyle kendi stüdyolarımda var ama yeni cd'ler yapamıyoruz. Fakat yinede yeni müziklerle sevenlerimizle buluşmaya devam edeceğiz" dedi. (Doğan Haber Ajansı)
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 12 Eylül'de başlıyor! Yasin Arslan 1 723 03.09.12, 16:46:21
Last Post: Fatih ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)