Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funda Arar Yine Dagitti 'Popüler kültür işi yapıyoruz, kimse böbürlenmesin'
Şarkı söylemenin mesleği olduğunu, yaptıkları işin popüler kültür içinde bir iş olduğunu, bunun abartılmaması gerektiğini söyleyen Funda Arar, “Kimse yaptığı işle ilgili böbürlenmesin, ben şöyle ustayım, ben şöyle sanatçıyım demesin. Birazcık mütevazi olup kendimizi yukarılarda görmeyelim” dedi.

Funda Arar, ‘Joy Turk Buluşmalar’ programında kendisi ve son albümü “Aşkın Masum Çocukları” ile ilgili sorulan sorulara samimi açıklamalarda bulundu.

Funda Arar yeni albümü Aşkın Masum Çocukları’nın diğer albümlerine göre daha çok duygusal şarkılardan oluşan bir albüm olduğunu, ilk dinleyişlerden itibaren dinleyicileri hırpaladığını söyledi. İnsanları çok üzmek istemediğini, şarkılarının güzel anılar, güzel duygular bırakmasını istediğini belirten Funda Arar “Ama hayatımızda hüzün de var, şarkılar da bunun bir parçası, o yüzden bizim albümlerimiz böyle yapacak birşey yok” dedi.

Arar, albümdeki Aysel Gürel parçalarıyla ilgili sorulan soru için Aysel Gürel’in hayatında önemli bir yeri olduğunu ve Aysel Gürel’in sözlerinin hiç eskimediğini, bu yüzden sonraki albümlerinde de daha çok Aysel Gürel sözleri olacağını söyledi.

“Şarkılarımla insanların hayatlarında önem taşıyan bir insan olmak istiyorum” diyen Funda Arar, “Bunu da yaptığınız işle, duruşunuzla, söylemlerinizle belırlersiniz. İşini severek ve sayarak yapan insanın muhakkak zamanı gelecektir, bir dikkat çekmek önemli olan, dikkat çektiğin zaman o dönemide sabrederek, edepli bir şekilde geçirirseniz, bence istediğiniz sevgi ve saygıya ulaşırsanız” dedi.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Gülşah Tütüncü - Yine mi Hazan Vakti? Yasin Arslan 0 404 23.09.13, 12:24:32
Last Post: Yasin Arslan
  OSMANLI MARŞLARI Yine de Şahlanıyor Yasin Arslan 1 476 26.08.12, 00:06:33
Last Post: Faruk Arslan

Users browsing this thread: 1 Guest(s)