Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zayıflamada altın bitkiler
#1
Artık kilolara yeter diyen 5 bitki. Bu dönem kilo vermede bu 5 bitki ilgi görüyor. “Beşi bir yerde” adı ile anılan çayı Herbalium üretti. İki ayda 10 kilo verdiren bu altın bitkiler doğanın yağ yakıcı gücünün de kanıtı. Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, Anadolu topraklarında bin bir çeşit şifalı bitki bulunduğuna dikkat çekiyor ve bir kızılderili atasözünden söz ediyor: “Her bitki bir hastalığı tedavi etmek için büyür”. Kilo derdine karşı doğan var olan ve inatçı yağları eritici, selülit giderici olan bu bitkiler kalıcı kilo verdiriyor.

Zayıflama teknikleri hüsranla sonuçlanınca herkes doğaya yöneldi. “Şok diyet” mağduru çok kadın var. “Kibrit kutusu” peynir”le bir dilim ekmekle zaman geçirip zayıflasalar da diyeti bırakınca iki misli kilo alıyorlar. Çare olarak doğaya yöneliyorlar. Çünkü doğa insanı yanıltmıyor. “Modern aktar” olarak bilinen ve Maltepe’de Grand Haus İş Merkezi’nde hizmet veren Herbalium yetkilileri, doğal ve şifalı bitkiler üzerinde çalıştıklarını ve doğru sonuçlar aldıklarını vurguluyorlar.

Altın sonuçlar
Doğal ürün uzmanı Volkan Kurt, “Yağsız, tuzsuz yiyeceklerle bir müddet yaşamak diyet sonrası olumsuz etkileyebiliyor. Sonuç olarak rejimden sonra verilen kilonun iki mislini alan insanlar başka formüller arıyor” diyor. Bazı şifalı bitkilerin bedendeki yağları yaktığını söylüyor ve bunlara “altın bitkiler” diyor. O nedenle de “Beşi Bir Yerde” adını vermişler. Uzman şöyle diyor: “Şunu unutmamak lazım. Bu eşsiz tabiat içinde her şeye çözüm var! Örneğin kekik, yeşil çay, biberiye, funda yaprağı ve mate yaprağı tamamıyla doğal ve hiç bir yan etkisi bulunmayan bitkiler olarak, olumlu sonuçlar verdiriyor. Direk olarak vücudumuzdaki yağları yaktığı için “gerçek” kilo verdiriyor.”

Bitkilerle eriyen kilolar geri gelmiyor
“Beşi bir yerde” için, Volkan Kurt şuna dikkat çekiyor: “Tozlu yerlerde satılan, bayat, son kullanım tarihi geçmiş bitkilerle sonuç almak mümkün değildir. Merkezimizde bu bitkiler yerlerinden özenle toplanmış, kurutulmuş olarak bulunuyor. Modern koşullarda ve en önemlisi güneş görmeyen ortamda saklanıyor. O nedenle, toz toprak içindeki ve ne zaman toplandığı, kurutulduğu belli olmayan şifalı bitkilerle bu formülün işe yaramayacağını özellikle belirtmek isterim.” İki ayda 10 kilo verdiren bu altın bitkiler doğanın yağ yakıcı gücünün de kanıtı. Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, Anadolu topraklarında bin bir çeşit şifalı bitki bulunduğuna dikkat çekiyor ve bir kızılderili atasözünden söz ediyor: “Her bitki bir hastalığı tedavi etmek için büyür”. Kilo derdine karşı doğan var olan ve inatçı yağları eritici, selülit giderici olan bu bitkiler kalıcı kilo verdiriyor.

Sağlıklı beslenme ve doğal sağlık üzerine faaliyet gösteren ve “moden aktar” olarak anılan Herbalium, Herbalium Doğal Ürünler Merkezi adlı sitede de hizmet veriyor. Kurt, “Kendimize ağır diyetlerle eziyet etmeyelim, asıl formül doğada” diyor. Firma, “beşibiryerde’nin Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ndan izinli olduğuna dikkat çekiyor. Özel olarak belli dozlarda hazırlanarak paketlenmiş “beşi bir yerde” kilo sorunu olanların ilgi odağında. “Beşibiryerde” mucizesinin içeriğinde “yağ yakıcı” ve selülitleri giderici şifalı bitkilerin sonuçları altın değerinde.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Zayıflamanın Altın Kuralları enginon07 0 236 02.10.12, 13:13:26
Last Post: enginon07
  Zayıflamada Son Trend Ultrasonla Zayıflama yelizkorkmaz 0 292 22.05.12, 00:39:13
Last Post: yelizkorkmaz
  Zayıflamada son yenilikler yelizkorkmaz 0 230 22.05.12, 00:11:23
Last Post: yelizkorkmaz
  altın çilek içermeyen altın çilek ürünleri piyasada yelizkorkmaz 0 213 22.05.12, 00:06:20
Last Post: yelizkorkmaz
  Sağlıklı zayıflama için 7 altın öneri yelizkorkmaz 0 229 21.05.12, 23:59:26
Last Post: yelizkorkmazUsers browsing this thread: 1 Guest(s)