Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beşi bir yerde zayıflama çayı
Arkadaşl konu size biraz tuaf gelebilir. Sizlere pazar günü akşam gazetesinin ekinde okuduğum benim gibi göbekli insanların zayıflama moduna girmiş olanlar için güzel bir haber.

Doğal ortamda yetişen kekik, yeşil çay, biberiye, mate ve funda yaprağının özellikle kış aylarında insan vucudunda biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olduğu yazıyordu. Hemen gittim aldım denemeye başladım sonucunu sizlere buradan aktaracam yine inşallah işe yararda atarım şu türk kasını. Bu bitkilerin özelliklerini şöyle bi yazim hemide bilgimiz olsun

Mate yaprağı : Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılmaktadır, yağ emilimini engelleyerek vucudun su atımını kolaylaştırıyor. İştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.
Yeşil çay : vucutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırır.
Funda yaprağı : Böbrekleri çalıştırıp idrar söktürür.
Biberiye : Yağ eritir hazmı kolaylaştırır ve toksinleri atmaya yardımcı olur.
Kekik : Sindirimi kolaylaştırıp vucuttaki fazla suyu atarak zayıflamamıza yardımcı olur.

Görüldüğü gibi ortak özellikleri vucuttaki toksinleri ve suların atılmasına yardımcı olmak hazmı kolaylaştırmak.Umarım işime,işimize yarar.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Zayıflama Çayı enginon07 0 404 06.10.12, 13:52:26
Last Post: enginon07
  Yeni Zayıflama Metotları ekskiz 0 288 07.09.12, 13:44:57
Last Post: ekskiz
  Maranki Biberiye Çayı yelizkorkmaz 0 352 24.05.12, 10:51:35
Last Post: yelizkorkmaz
  KX-1 Zayıflama Hapı yelizkorkmaz 0 307 22.05.12, 00:41:34
  Zayıflamada Son Trend Ultrasonla Zayıflama yelizkorkmaz 0 291 22.05.12, 00:39:13

Users browsing this thread: 1 Guest(s)