Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mucizesiz zayıflama
#1
Mucizesiz zayıflama her zaman için hedefim toplumun her kesiminden insanın rahatça okuyabileceği kitaplar yayınlamak olmuştur. Ne mutlu banaki dördüncü kitabımda dostlarımdan birisi olan saygıdeğer doktor cem mumcuya okuması için emanet ettim.

Benim için en önemli yorumu bu kadar manasız ve doğru olmayan zayıflama furyası varken, değerlerini kaybetmemiş bilgilerimle hem bir mucize yarattığımı hem de mucize sunmadan gerçekten kilo verdirdiğimi söylemesi oldu.

Bu düşüncesinden yola çıkarak da kitaba mucizesiz zayıflama isminin uygun düşeceğini ekledi. Biliyorsunuz fark etmeden diyet, fark etmeden diyetle yeni bir hayat ve fark etmeden diyetle kalıcı kilo verme, geniş okuyucu kitlelerine sahip, birbirini tamamlayan ve daha çok türk toplumu için hazırlanmış özel diyetler ile dolu kitaplardı.

Bu kitabım ise beslenme trendlerine farklı bir boyut katacak kadar yeni bir içeriğe sahip. Bu kitabımda artık fonksiyonel beslenmeden bahsediyorum.Yıllardır şişmanlığın tedavisiyle uğraşmış ve eğitimlerimi bu yönde tamamlamış bir beslenme uzmanı olarak veya obezite diyetisyeni gözü ile bu konuya bakarak yeni bir sağlık trendini başlatıyorum.

Böylece bu çalışmamda daha çok besin ile besin etkileşimini maksimum düzeye ulaştıracak özel tüyolarla dolu kişiye özel fonksiyonel beslenme ile kilo verdirme konusunu okuyucularımla paylaşıyorum.

Kilo vermenin vücut üzerindeki kaliteli dağılımı ve bağışıklık sistemi üzerindeki etkileri ile ilgili yeterli bilgi olmadan, sadece ne kadar az veya çok kilo verdiğimizi konuşur hale geldik.

Bir diğer önemli husus da verilen bu kiloların ne kadar süreyle korunacak olduğudur ki, bu diyetisyenler tarafından hep geri plana atılıyor.

Önümüzdeki sürece baktığımda, bu durumun daha da karmaşık ve önlenemeyecek derecede olumsuz bir yöne gittiğini görmekteyim. İşte bu son kitabımı bu amaçla hazırladım. Çok önemli hastalar üzerinde yapılmış deneysel çalışmalar ile kanıtlanmış çok mühim bilgilere yer verdim.

Gözlemlerimize duygularımıza veya duyduklarımıza değil, her bireyin kendi kilo verme sürecinde yaşadığı sıkıntılara dayanarak geliştirdiğim çeşitli yöntemleri, deneyleri ve sonuçları beslenme bilgilerim ile harmanlayarak zayıflama tüyolarını oluşturdum.

Hastalar kitabı okuyunca bazı besinleri bir arada yiyerek kilo vermeye başladıklarında karaciğerde oluşan yağlanmayı nasıl düzeltebileceklerini, kilo verirken deride oluşan buruşma, sarkma ve çatlamaları sadece besinlerin gücüne bağlı değişiklikler yaparak nasıl engelleyebileceklerini bazı önemli besinlerin vücudumuzun bağışıklığını arttırmada, görme fonksiyonlarının iyileşmesinde, antioksidan kapasiteyi yükselterek kanserin önlenmesinde ne kadar gerekli olduğunu öğrenecekler ve buna benzer birçok yeni bilimsel bulguyu okuyabilme şansına sahip olacaklar.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Zayıflama Çayı enginon07 0 404 06.10.12, 13:52:26
Last Post: enginon07
  Yeni Zayıflama Metotları ekskiz 0 287 07.09.12, 13:44:57
Last Post: ekskiz
  KX-1 Zayıflama Hapı yelizkorkmaz 0 307 22.05.12, 00:41:34
Last Post: yelizkorkmaz
  Zayıflamada Son Trend Ultrasonla Zayıflama yelizkorkmaz 0 291 22.05.12, 00:39:13
Last Post: yelizkorkmaz
  yumurta diyetleri ile zayıflama yelizkorkmaz 0 262 22.05.12, 00:27:29
Last Post: yelizkorkmazUsers browsing this thread: 1 Guest(s)