Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zayıflama Yöntemleri
#1
Zayıflama Yöntemleri denilince Kilo problemi ile savaşan insanların kilo vermek için birçok seçenek ve yol akla gelmektedir. Fakat burada önemli olan kendi bedenine en uygun Zayıflama yöntemini seçmekte yatar. Yani kilo vermek isteyen bir kişi kilo vermeyi, egzersizlerle mi? Diyet programlarıyla mı? Ameliyatla mı? Yoksa bitkisel veya kimyasal hap ve kremlerle mi? Görüldüğü gibi birçok Zayıflama yöntemleri var ve insanlar doğal olarak bu Zayıflama yöntemlerini seçmekte zorlanmakta haklılar. Bense sizlere bu Zayıflama yöntemlerini tanıtarak fikir sahibi olmanızı sağlayacağım.

Öncelikle şunu belirtmemde fayda var. Yukarıdaki seçenekleri yazılan Zayıflama yöntemlerinden hangisini kullanırsam daha çabuk zayıflarım düncesine hiç gerek yok. Çünkü zayıflarken ne kadar yavaş zayıflarsanız, tekrar verdiğiniz kiloları almanız ihtimali o kadar zayıflar.

Birinci Zayıflama yöntemi egzersizdir. Egzersizle zayıflamaya başlayan bir kişi zamanla rahatça kilo verebilir.Fakat unutulmaması gereken bir şeyse; egzersizle verilen kilolar zamanla geri alınmaya müsaittir. Bu nedenle egzersizi ideal kilonuzu korumak için kullanmak en doğru olandır.

İkinci Zayıflama yöntemi ise diyet programı ile zayıflama yöntemidir. Diyetle zayıflama yöntemini en sağlıklı şekilde yapmak isteyen bir kişi mutlaka uzman yardımı alınmadır.Ayrıca diyetle verilen kiloların geri alınma ihtimali çok azdır.

Üçüncü zayıflama şekli ise ameliyatla alınan yağlardır. Bu yöntemin sağlıklı olup olmadı uzman tarafından tartışılmaktadır.

Dördüncü Zayıflama yöntemi günümüzde en fazla tartışılan zayıflama yöntemidir. Bu yöntemle kapsüller içilerek veya kremler sürülerek zayıflanmaya çalışılmaktadır. Bu yöntemi kullanmak isteyenler. Mutlaka bitkisel olan ve kesinlikle yan etkisi olmayan kapsülleri kullanmalıdırlar. Bu kapsülleri kullandıktan sonra verilen kiloların alınmaması için egzersiz yapmak şarttır.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Zayıflama Çayı enginon07 0 402 06.10.12, 13:52:26
Last Post: enginon07
  Yeni Zayıflama Metotları ekskiz 0 287 07.09.12, 13:44:57
Last Post: ekskiz
  KX-1 Zayıflama Hapı yelizkorkmaz 0 307 22.05.12, 00:41:34
Last Post: yelizkorkmaz
  Zayıflamada Son Trend Ultrasonla Zayıflama yelizkorkmaz 0 290 22.05.12, 00:39:13
Last Post: yelizkorkmaz
  yumurta diyetleri ile zayıflama yelizkorkmaz 0 261 22.05.12, 00:27:29
Last Post: yelizkorkmazUsers browsing this thread: 1 Guest(s)