Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darkorbit Oyun Hileleri ve Şifreleri
#1
Bu bölümümüzde sizlere, darkorbit oyunu ile ilgili hilelerden bahsediceğiz. Darkorbit oyununu sanırım bilmiyen yoktur. Bilmeyen vardır diye yinede kısaca anlatım yoluylada siteyi sizlere özetliyeceğiz.
DarkOrbit | Pour les fans de jeux par navigateur dans l'espace adresine girdiğinizde kısaca sizlere uzay oyunu ile ilgili bir ana fikir oluşacaktır. Evet oyun tamamen internet ortamında birebir düşmanlar yada kişi yada kişilerle savaşarak oynuyabileceğiniz. Net ortamında sıkça görünmüyen sitelerden biri.

Uzayda çeşitli gemilerle oynuyabileceğiniz bu oyunda her oyunda olduğu gibi oyunla ilgili hileler ve şifreler bulunmakta. Bu hileleri ve şifreleri kullanabilmeniz için, oyunda belirli seviyede olmanız gerektiğini asla unutmayın. Seviye atlamak içinde konu başlığı altında sizlere bilgiler sunucağız.

1- Seviye atlama yani leval atlama:

Seviye atlıyabilmek için bulunmaz hit kumaşı olan görevleri yerine getirebilirsiniz. İlk başta taşlardan başlıyabilirsiniz. Belirli sayıda taşları toparlarsanız oyun size görevi tamamladığınız için, tecrübe puanı, şeref puanı ve kredi vermekte.

Burada en önemli olanda level atlıyabilmeniz için, tecrübe puanınız.

Ardından, streuner dediğimiz, oyunda bulunan ve 1-1 bölgesinde sürekli dolaşan düşmanları yoketmeniz gerekmekte.

Level atladıktan sonra, 2.ci aşamada bulunan taşları ve lordaki adı verdiğimiz canavarlarıda yokedip tecrübe puanınızı azemi seviyeye çıkarmalısınız.

2- Darkorbit Hileleri ve Şifreleri : 1-2 bölgesini geçtikten sonra artık karşınıza büyük boyda, canavarlar çıkacak, kesinlikle bu bölgede, portaldan uzaklaşmayıp, mordon, lordaki ve diğer canavarları yokedip, küçük geminizi geliştirmelisiniz.

Bölgede bulunan uzun boylu uzay canavarınıda bu bögelde görüceksiniz, onun size vurmaması için, vur kaç olayına gidebilirsiniz, silahla sürekli ateş ederek ve portala doğru hafif kaymalarla çok rahatlıkla canavarı portala çekebilirsiniz, aslında herşeyde portaldan sonra başlıyor o dev cüsseli uzay canavarlarını, portalda küçük gemiler bile hafif kaydırarak kendisine vurmamasını sağlıyabilmekte. unu yapmadan önce mutlaka portalda gezinin yanınızda bu dev cüsseli canavarları kesen kişilerin nasıl onları yokettiğini gözlemleyin.

Sakın unutmayın oyunda, mermi çok önemli büyük canavarları keserken merminiz bitebilir bu yüzdendirki kredinize olabildiğince çok mermi satın alın.

3- Bir diğer darkorbit hilesi ise, 1-4 portalınıda geçtikten sonra lvlınız yükseldiğinde, 4-1 4-2 ve 4-3 portalları bu portallarda bolca kutular bulunmakta krediler uriler ve mermiler katlanarak bu kutulardan çıkmakta, bu bölümü kullanmanızı tavsiye ederim.

4- Mutlaka oyunda güvenilir bir klana üye olun, klan belirli gruplardan oluşan, patron tiplemesi ve alt kadrolarından oluşan kullanıcılardan birikmiş paraları sizlere dağıtıcak olan uzay savaşçılarıdır.

Konu oyuna yeni başlıyan kişi yada kişileri biliçlendirmek adına özetlenerek yazılmıştır. Darkotbit oyun hileleri ve şifrelerini, darkorbit forumundan yada chat bölümündende öğrenmeye kendinizi geliştirmeye klan yada klanlar oluşturmaya başlıyabilirsiniz.

İyi oyunlar.Darkorbit Oyun Hileleri, Darkorbit Oyun Şifreleri, darkorbit hileleri, darkorbit şifreleri, darkorbit, darkorbit krediler, darkorbit uradium
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Darkorbit bot 18.02.2012 botak 0 688 18.02.12, 20:51:55
Last Post: botak
  çalışan darkorbit botu 03.02.2012 koptik 0 357 02.02.12, 19:41:08
Last Post: koptik
  Çalışan Darkorbit botu 2 -- 02.02.2012 koptik 0 330 02.02.12, 13:19:00
Last Post: koptik
  Çalışan tek darkorbit botu 20.12.2011 botak 0 711 20.12.11, 20:56:34
Last Post: botak
  Çalışan Darkorbit botu yeni 18.12.2011 botak 0 534 18.12.11, 20:54:43
Last Post: botakUsers browsing this thread: 1 Guest(s)