Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinyora Enrıca İle İtalyan Olmak
#1
Kırmızı Halı Kuşağında Bu Filmi ; Sinematv D-Smart 5'nci Kanalda, Teledünya 11'nci Kanalda Ve Aynı Anda Sinematv HD'de D-Smart 117 Ve Teledünya 9'ncu Kanalda İzleyebilirsiniz.

Haber: Sinyora Enrıca İle İtalyan Olmak
Psikologa mı ihtiyacınız var?
Tür : Dram, Komedi
Yönetmen : Ali İlhan
Yapım : 2010
Oyuncular : Claudia Cardinale, İsmail Hacıoğlu, Lavinia Longhi, Teoman Kumbaracıbaşı

Geçtiğimiz sene Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Claudia Cardinale'ye En İyi Kadın Oyuncu ödülü getiren eğlenceli bir yapım…
Kendisini yıllar önce, arkasında oğlunu da bırakarak terk eden kocasından sonra, hiç bir erkeği kapısından bile içeri sokmayan Sinyora Enrica (Claudia Cardinale), Rimini'de bu huyuyla ün salmıştır.

Evindeki boş odaları kız öğrencilere kiralamakta ve bir pazarda çalışmaktadır. Yıllarca bozmadığı bu kuralı, Yağmurlu bir gecede, isminden dolayı kız zannedilerek gönderilmiş bir Türk Öğrenci için bozacaktır; Ekin (İsmail Hacıoğlu) için…

Sinyora Enrica, sadece evini değil, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açar. Ekin, tek kelime İtalyanca bilmemesine rağmen, aynı evde kalan Valentina (Lavinia Longhi) adlı Sicilyalı kıza vurulup, onunla iletişim kurmanın yollarını arayacak; bu konuda en büyük yardımcısı Sinyora Enrica olacaktır.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Söyleşi ve İmza Günü "Şeriat Ülkesinde Kadın Olmak" Maganda 0 338 24.04.11, 01:35:28
Last Post: Maganda
  Sinyora Enrıca İle İtalyan Olmak mkt 0 328 03.04.11, 13:21:32
Last Post: mktUsers browsing this thread: 1 Guest(s)