Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Çok Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi
#1
Osmaniye'nin Toprakkale ilçesi Milli Eğitim müdürlüğü en çok okuyan öğrencileri ödüllendirdi."okuyan toprakkale" sloganıyla 2010–2011 eğitim öğretim yılı 20 aralık –21 mart tarihleri arasındaki ikinci 3 aylık dönemde okullarında en çok kitap okuyan öğrenciler düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Haber: En Çok Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi
Ayda 8 kilo verebilirsiniz!
Osmaniye'nin Toprakkale İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü en çok okuyan öğrencileri ödüllendirdi.

"Okuyan Toprakkale" sloganıyla 2010–2011 Eğitim Öğretim yılı 20 Aralık –21 Mart tarihleri arasındaki ikinci 3 aylık dönemde okullarında en çok kitap okuyan öğrenciler düzenlenen törenle ödüllendirildi.

M. Cevlani Önal İlköğretim Okulundaki törende konuşan Toprakkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyüp Kara, "3 aylık dönemde öğrencilerimizi daha çok okuma alışkanlığı kazandırmaya çalışıyoruz. Okumayı yemek gibi, su gibi bir ihtiyaç olarak görmelerini, okumadıkları günün kendilerinde bir eksiklik olduğunu hissetmelerini istiyoruz. Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı hedefimizdeki çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. Bu konuda emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

Programın sonunda Zeliha Patoğlu, Zeliha Arısan, Berat Gök, Hasan Atılgan, Emine Demir, Betül Aslan, Çiğdem Deprem, Selahattin Soyduran, Zeliha Daşdelen Özge Mert isimli öğrenciler okullarında en çok okuyan öğrenciler olarak ödüllerini Milli Eğitim yetkililerinden aldı.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  En Çok Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi mkt 0 298 03.04.11, 13:26:51
Last Post: mktUsers browsing this thread: 1 Guest(s)