Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20/02/2011 Fenerbahce Besiktas Karsilasmasi Sonucu
Fenerbahce Besiktas macinda aslinda aslinda bir cok haksizlik yapildi her iki takim icinde, tarafsiz olarak elestirmek gerekirse soyle diyebilirim, evet penalti pozisyonu penaltiydi, daha oncesinde Frerrari adli oyuncunun bir cok kez ayni kisiye faul yapmis olmasina ragmen Hakem bir sey demedi, takip etti ve ciddi oranda futbol a aykiri hareketler yaptigini gordu ve kartini gosterdi. Ama yine de soyle bir sey soylemek istiyorum. Fenerbahcede bulunan iki siyahi oyuncununda macin basindan bu yana Besiktasli futbolculara karsi ciddi bir sahtekarligi vardi. Her firsatta yere atiyorlardi kendilerini. Bunun adina da futbol diyorlarsa ben bir sey bilmiyorum demektir. Futbolcu bir sporcudur ve ahlakli olmali, acikcasi bu mactan pek zevk almadim, eger ki mucadele ayni orantida devam etmis olsaydi belki bu sekilde Fenerbahce kazanmis olsaydi kabul edebilirdim. Ancak Fenerbahcenin macin en basindan bu yana bir oyuncuyu devredisi birakma cabasi basarilioldu, her seferinde kart icin hakem yuklenilmesi hakeminde piskolojisini alt ust etti guler yuzlu olan bu hakem bile kirmizi kart veriyorsa deyim yerindedir. Bana gore haksiz bir galibiyet sevindirici olmamali. Yinede Fenerbahce takimini ta galibiyetinden dolayi tebrik ediyoruz. Ben takim ve taraf tutmuyorum. Deger verdigim bir takim var ise milli takim bunun disinda her takim benim icin ayni. Dgisen bir sey yok, cunku gelecegimi takimlar degil ben kuruyorum.

Saygilarimla.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Fenerbahçe - Sanica Boru Elazığspor Yasin Arslan 0 855 20.01.13, 21:36:15
Last Post: Yasin Arslan
  Fenerbahçe taraftarları TT Arena'yı basacak! Yasin Arslan 0 590 16.12.12, 13:50:57
  Geçmiş analizlere göre, Fenerbahçe bu maçı alır! Yasin Arslan 0 547 16.12.12, 13:44:26
  Guardiola, Fenerbahçe'ye Geliyor ekskiz 1 696 28.09.12, 14:12:28
Last Post: Faruk Arslan
  Fenerbahçe,Kkonut Sektörüne Giriyor ekskiz 0 562 15.09.12, 14:31:02
Last Post: ekskiz

Users browsing this thread: 1 Guest(s)