Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyaya bedel ise bir Türk : işte o Türk ATATÜRK..
Yiğit bu yolda verir canını, hain yobaza teslim etmez vatanını. Bu vatan bizimdir, İlelebette öyle kalacaktır..
Her karanlığın sonunda,elbet güneş doğacaktır..!

Ülke bizim" diyerek, övünç kaynaklarımıza ve manevi varlıklarımıza saldırarak ortadan kaldırmaya çalışan ruhsuzlar bu Ülkenin sahibi olamaz. Türk Milletinin teminatı olan Vatan çocuklarını bölerek ve parçalayarak dü...şman eden, Şerefli Ordumuza her gün yeni bir oyunla saldırmayı görev edinen Meclis içinde,Hükumet içinde veya sokaktaki kalleş Vatan hainleri Türklükten nasiplerini alamamışlardır.

Kanuni sultan süleymana arka çıkacacağım diye M.Kemal Atatürk'ü küçük düşürmeye çalışan cahilller, haremleri oyun salonu gibi mi düşünmüşler,yahut adını cariye koydukları genç kızlar komşuluk olsun diye mi alınıyorlardı. Belki dünya böyle idare ediliyordu, belki güçlü olan her zaman haklı ve o tarihte egemendi ancak bu sapıklığı savunan çağımızın insanlarını anlamakta zorlanıyorum, neden mi?

Padişahlara sunulan cariyeler hangi milletin kızlarıydı, adeta gasp edilerek padişahın emrine,zevkine sunulan kızların ailesi kim, tabiiyetiyle bu gasp ve sunumdan nemalanmaya çalışan şerefsiz gurursuz babalara annelere günümüzde rastlamak mümkün ama hiç bir güç TÜRK MİLLETİ'ni bu şererfsizliğe ortak edemez. Padişahlık hayalleri kuranlar kendi kızlarını veya kız kardeşlerini versinler.O... Cariyeliğe..
Cumhuriyet; Parayla Kurulan, Pazarlıkla Satılan Bir Mal değildir ...

Ben Türklüğümle öğünüyorum ama bu çakal soylu Türk olmayanlarla asla öğünemeyeceğim. Bana şerefli TC kimliği kazandırmak için canını veren ATA'larıma ihanet edemeyeceğim, en büyük TÜRK sevgili M.Kemal ATATÜRK önderliğinde zaferler sonucu gururla dalgalanan bayrağıma asla ihanet edemeyeceğim,sonsoza kadar rahmetle anacağımız sevgili ATA'larımızın kanıyla sulanan cennet Vatanıma kahpelik yaparak her türlü sapıklığı körükleyen şerefsizlere kimse kusura bakmasın ama Türk diyemeyeceğim.

Hepimiz Şunu Bilmeliyizki, Bize En Büyük Servet Olarak TÜRK'LÜK Verilmiştir !!!

ATAM,bizlere emanet etmiş olduğun Laik Cumhuriyet'in yılmaz bekçileriyiz. Kalbimizdeki seni silmeye kimsenin gücü yetmez.Bugün ve her zaman, saygı ve sevgi ile seni anıyoruz.Sen ebedi istirahatgahında huzur içinde uyu ATAM...
ATATÜRK Öldümü ki ATATÜRKCÜLER ölsün
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Atatürk ve Türkiye gantua 0 815 31.07.13, 10:39:54
Last Post: gantua
  Atatürk Yüzükleri alparslanh 0 896 21.02.12, 22:28:08
Last Post: alparslanh
  Atatürk, Öğrenci ve Türk Genci Fatih Arslan 1 1,233 11.01.12, 03:59:32
Last Post: Fatih Arslan
  Atatürk Milliyetçiliği Fatih Arslan 0 633 11.01.12, 03:50:30
Last Post: Fatih Arslan