Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scolari: "Drogba'nın yerine Adriano'yu istedim"
Stamford Bridge günlerini yad eden Chelsea'nin eski teknik direktörü Luiz Felipe Scolari, o günlerde Didier Drogba'yı yollayarak Adriano'yu transfer etmek istediğini itiraf etti.

Soyunma odasının kontrolünü kaybettiğini kabul eden Scolari, Arena Sportv'ye verdiği demeçte, "Bir kez kontrolü kaybettim ve hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Hepsi benim hatamdı. Bu konuda elimden gelen herşeyi yaptım. Bir değişikliğe ihtiyacım vardı. Robinho'yu transfer etmek istedim. Drogba'yı takımdan yollayarak Adriano'yu Londra'ya getirmeye çalıştım." dedi.

Chelsea'den kovulmasının hayatındaki en büyük hayal kırıklığı olduğunu belirten Brezilyalı teknik adam, "Drogba'nın sakatlığı esnasında Anelka formunun zirvesine çıkmıştı. Geri döndüğünde Anelka'yı kesemedim. Bu yüzden Drogba bana kızgındı. Deco'yu oynattığımdan dolayı Ballack ile de aram iyi değildi. Lisan sorunu yaşıyorduk. Kendimi onlara istediğim şekilde ifade edemiyordum." şeklinde konuştu.

Premier Ligi'nde geçirdiği günleri asla unutamayacağını vurgulayan tecrübeli antrenör, "Rüya gibiydi. İnanılmaz bir ligde mücadele veriyorduk. Oğlum harika bir okulda okuyordu. Harikulade bir yaşantımız vardı. Ayrıldığımız o günden sonra bana herşey Chelsea'yi hatırlatıyor ve hüzünleniyorum." yorumunda bulundu.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Devler Ligi'ne F.Bahçe yerine G.Saray sercan_hawk 0 281 23.05.12, 00:19:57
Last Post: sercan_hawk
  Rinaldi: "Adriano Ronaldo yüzünden Roma'dan ayrıldı" MiroslavStoch 0 465 30.03.11, 19:46:46
Last Post: MiroslavStoch

Users browsing this thread: 1 Guest(s)