Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egemen sözleşme yenileyecek!
#1
Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile amansız bir şampiyonluk yarışı içerisinde bulunan Trabzonspor'da yönetim kurulu üyelerinden Recep Denizer, takımın şampiyonluk şansından transfer hedeflerine kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

AA'nın haberine göre, Egemen Korkmaz ile herhangi bir sorunları olmadığını belirten Denizer, "Egemen çok iyi niyetli bir futbolcu. Kendisiyle konuştuk, tekrar görüşeceğiz. Hiçbir sıkıntı yaratmayacağını söylüyor. Oyuncuyla önümüzdeki hafta sözleşme imzalamayı bekliyoruz." şeklinde konuştu.

Şampiyonluk yarışında bordo mavili futbolcuların gayet inançlı bir şekilde yoluna devam ettiğini vurgulayan Denizer, "Final gibi 8 maç oynayacağız ve umuyorum ki bu 8 maçı da kazanacağız. Daha sonra Fenerbahçe'nin puan kaybını bekleyeceğiz. Sporcuları motive etmek için her şeyi yapıyoruz. Kalan iki ayı da en iyi şekilde geçirip ipi göğüsleyeceğiz." dedi.

Selçuk'la konuşacağız

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan'ın yurtdışında oynamak istediğini ve buna saygı duyduklarını belirten Recep Denizer, "Selçuk Türkiye içinde Trabzonspor'dan başka bir takımda oynamak istemediğini söylüyor. Kendisiyle sözleşme yenilemek için görüşeceğiz." ifadelerini kullanırken, dış transferde gurbetçi oyunculara ağırlık vereceklerini de sözlerine ekledi.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  49 yıl için sözleşme imzalandı d4rkpi0n 0 392 02.05.11, 13:45:20
Last Post: d4rkpi0nUsers browsing this thread: 1 Guest(s)