Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kozak: "Seçim tarihi ver Başkan!"
#1
Galatasaray'da, Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda söz alan kulüp üyelerinden Hayrettin Kozak, Galatasaray'ın çıkarları doğrultusunda Adnan Polat'ın, derhal bir seçim tarihi belirlemesi gerektiğini söyledi.

AA'nın haberine göre, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda söz alan Kozak, "Burada zenci ya da beyaz değiliz, Galatasaraylıyız. Bugün bir karar vererek önümüzü açma şansınız var. Galatasaray'ın düze çıkmasının tek yolu seçimdir. Bu işi uzatmanın anlamı yok. 20 milyon taraftar sizden bunu bekliyor Sayın Başkan." şeklinde konuştu.

Teknik Direktörlük görevine Bülent Ünder'in getirilmesini olumlu karşıladığını ve Ünder'in takıma disiplin getireceğine inandığını belirten Kozak, muhalif yöneticilere de eleştirir getirirken "Üçlü muhalefetin lideri, hemen her gün, bir orta oyunu misali yönetimin ipliğini pazar çıkarmaya çalışmaktadır." ifadelerinde bulundu.

Toplantıda söz alan üyelerden Cengiz Özyalçın da Adnan Polat'ın artık yıprandığını belirterek, Türk Telekom Arena'nın açılış gecesinde yaşanan olaylara dikkat çekti. Özyalçın, ayrıca, Polat'ın söylemleri ve icraatlerinin birbiriyle çeliştiğini iddia etti.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Turgay Şeren yeniden başkan sercan_hawk 0 277 25.05.12, 23:41:39
Last Post: sercan_hawk
  Türkspor ikinci kez tarihi başarıya imza attı sercan_hawk 0 194 22.05.12, 01:43:10
Last Post: sercan_hawkUsers browsing this thread: 1 Guest(s)