Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezel 60. Bölüm Özeti
#1
Kenan, Eyşan’ın Ezel ile görüşmesinden rahatsız olmuştur. Eyşan’ı kıskanmıştır, saklandığı yerden çıkar. Eyşan’ı gizli bir yere götürmek ister. Eyşan, karşı çıkar. Ezel’in hâlâ kendisine aşık olduğunu, kendisinin de bir şeyler hissedip hissetmediğinden emin olamadığını söyler. Kenan, Eyşan’a bir telefon verir, ihtiyacı olduğunda aramasını ister.

[ATTACH=CONFIG]261[/ATTACH]

Eyşan, Ezel’e haber verir, plana devam etmeye karar verirler. Ramiz Dayı ve Ezel konuşurlar, Kenan’a ulaşmak için Eyşan’ı harcayacaklardır.

Kenan, Eyşan’a verdiği telefonu dinliyordur. Eyşan, bu telefondan Ezel’e buluşma yeri verirse, bunun bir tuzak olduğunu bilecektir. Eyşan, bu telefondan Ezel’i arar, ama Kenan’ın dinlediğini biliyordur, Kenan’la konuşur. Buna daha fazla devam edemeyeceğini söyler. Kenan, Eyşan’ın tehlikede olduğunu düşünür.

Cengiz, Temmuz ve Kaya buluşurlar. Selma meselesinde Cengiz’e yardım eden Kaya’dır. Ceniz, Kenan’ın asıl düşmanlarını temizlemek için birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyler.

Eyşan ve Ezel buluştuklarında, planladıkları aşk oyununu oynarlar. Başbaşa kalacakları bir yere gitmeye karar verirler. Kenan’ın adamlarını atlatırlar. Telefonlarını kapatırlar. Kenan, bütün gece Eyşan’a ulaşamaz, meraktan deliye döner.

Eyşan, sabah ağlayarak Kenan’ı arar. Ezel’in kendisini kandırdığını söyler. Ramiz Dayı’nın da oldukları yere geldiğini, kendisini yem olarak kullanacaklarını söyler.

Kenan’ın, Eyşan’ın kahramanı olmak için yalnız geleceğini biliyorlardır. Eyşan, Kenan’a teşekkür eder, kendisine yardım etmesini sağlar, sonra da onu odaya kilitler. Kenan, her şeyin farkına varmıştır. Ramiz Dayı gelir.

Ramiz Dayı, Kenan’a çocuğunu sorar. Selma, Kenan’a çocuğunun düştüğünü söylemiştir. Ramiz Dayı, çocuğunun yaşadığını söyler. Kenan, kızını hiç görmeden ölecektir, Ramiz Dayı’nın Kenan’a verdiği ceza bu olacaktır. Eyşan, dayanamaz, içeri girer ve Ramiz Dayı’ya engel olur. Kenan kaçar.

Ezel, Eyşan’a çık kızgındır. Eyşan, Kenan’ı kurtardığını, bunu Ezel’in anlayamayacağını söyler. Ömer’i kurtaramamıştır, ama Kenan’ı kurtarmıştır.

Kenan, Temmuz’a bütün adamlarını toplamasını söyler.

Ezel, Ali’yi arar ve Kenan’ın bağ evini bildiğini söyler. Ali’ye bütün adamları toplamasını söyler, Kenan oraya gelecektir.

Cengiz, Vurkaç’a gider, Bade’ye bir not verir. Kendisiyle buluşmasını, Ezel’e söylerse Ezel’i kaybedeceğini yazıyordur.

Bağ evinde Ramiz Dayı, Ezel, Ali ve Tevfik toplanırlar. Ezel, Kenan’ın geleceğinden emindir. Bir koza ihtiyaçları vardır. Ezel, Ramiz Dayı’ya Kenan’ın kızının kim olduğunu sorar. Ramiz Dayı cevap vermez.

ezel.tv
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Ezel 58. Bölüm Özeti Fatih Arslan 0 1,017 22.03.11, 02:13:48
Last Post: Fatih Arslan
  Ezel 57. Bölüm Özeti Fatih Arslan 0 611 16.03.11, 01:10:22
Last Post: Fatih ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)