Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aref'in sırrı çözüldü!
İşte Aref'in son gösterinin gözlerden kaçan çok özel ayrıntıları...

Yetenek Sizsiniz yarışmasında Aref'in yaptığı gösteriler herkesin dilinde dolaşırken, nasıl yaptığı da çok konuşuluyor.

İşte Aref'in final gecesi yaptığı numaranın büyük sırrı. Aref 3 mavi top koyduğunu söylüyor ama aslında fanusa sadece 2 tane top atıyor bir tanesinin sahibi zaten belli. Yani 1 numara... Zaten ilk olarak seyirciler arasından gözüne çarpanda o. Daha sonra nabzını durduruyor ve 1 numaranın hareketlerinde neredeyse hiç bir şaşkınlık yok gayet amatörce davranıyor ve kendini ele veriyor.

[FONT=Arial][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sıra geliyor metal kaybolma numarasına. Kolyenin ucundaki metal sıcak suda açılabiliyor Aref'te bunu zaten biliyor. Kart numarasına gelince 1 numara zaten hangi kartı seçeceğini önceden biliyor Aref'e sadece göstermek kalıyor. Aref uyanıyor ve metalin benzeri Aref'in ağzından çıkıyor. Çünkü zaten Aref'te var. Son olarak masayı açıklayalım masa zaten illüzyonistlerin kullandığı bir masa. YANİ MARİFET AREF'TE DEĞİL MASADA...
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
haberden sonra bide kendi yorumu ekliyeyim.. marifet ne masada nede kendini cocugun sirrini cozdugunu sananda.. marifet onu orada sunmak izletmek ve basari ile sunumunu bitirmek. usrunden zaman gectikten sonra siz hala sirrinin pesinde kosarken o isinie bakiyor.. yani hep bir adim geriden gelmek durumunda kaldiginiz sir bulma olayi ile neden ilgilinilirki ; ) birakin sadece keyif alin ufak bir yarismanin buyuk bir yarismacisi oldu ve kendi kitlesini olusturdu.. asil SIR burda .. istedigini elde etti bundan sonrasi kendisini dahada gelistirip kendi numaralarini uretebilmesi.. buyuk ilizyonistler bile bu kandirma sanatinda hata yaparak karisini bile kesebiliyor.. kaldiki aref daha yeni basliyor ve yolu acik olsun..
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
Bencede Yaptıkları Güzeldi Numara yada hile olup olmamsı Degil O herkesin Harcı Degil işte Milyonların Önüne cıkıpta Bide yapamamak vardı Benim hoşuma gitti ama Ben kontorümü sefaya kıyıdm :zzzz:
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)