Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezel 58. Bölüm Özeti
#1
Ezel 58. Bölüm Özeti


[ATTACH=CONFIG]252[/ATTACH]

Cengiz, Eyşan’ı bulamamasının, Ali’nin suçu olduğunu düşünür. Ali’ye, eğer Eyşan’a bir şey olursa Azad’ı bu kez öldüreceğini söyler. Ali, Cengiz’i öldürmek ister ama Ezel ona engel olur. Cengiz’in yapayalnız bir zavallı olduğunu, öldürmeye bile gerek olmadığını söyler. Cengiz, silahı alır, Ali’ye doğrultur. Ali’nin haftaya evleneceğini duyunca vazgeçer.

Cengiz, Kenan’ı defalarca arar, Kenan telefonlarına çıkmaz. Çok endişelidir. Eve gittiğinde Eyşan’ın onu beklediğini görünce çok şaşırır. Eyşan, hiçbir şey söylemez. Sadece neden gelmediğini sorar. Cengiz açıklamaya çalışır ama Eyşan dinlemek istemez.

Bir yandan Ezel de Eyşan’a ulaşmaya çalışmaktadır. Eyşan, iyi olduğunu söyler ve telefonu kapatır.

Cengiz, Temmuz’u iş birliği için ikna eder. Kenan’a ihanet etmeyeceklerdir, birlikte çalışıp, kendilerini ispatlayacaklardır. Ali ve Azad’ın haftaya evleneceklerini Temmuz’a söyler. Bu düğün, onlar için bulunmaz bir fırsattır.

Eyşan ve Ezel buluşurlar. Eyşan Ezel’e de neden gelmediğini sorar. Ezel, hatalı olduğunu söyler. Eyşan’ı koruyamıyordur. Casusluk yapmaya son vermesini söyler. Eyşan geri adım atar, Ezel ile olan tek bağını koparmak istemiyordur. Kenan’ın kendisine evlenme teklif ettiğini söyler. Kenan’a, düşüneceğini söylemiştir. Ezel bu duruma çok sinirlenir. Eyşan, Kenan’ı kullanabileceğini, Kenan’dan bilgi almak için bu fırsatı kullanmalarını söyler.

Bade, ilk gecelerini bile Eyşan’sız yaşayamamalarına çok üzülüyordur. Ezel çok özür diler ama Bade Ezel’in Eyşan’ı unutamadığına emindir.

Kenan, Cengiz’e bir yat hediye eder. Son günlerde ona haksızlık etmiştir, gönlünü alıyordur. Daha fazla görevler de vereceğini söyler. Eyşan’la evliliği konusunda ağzını arar.

Cengiz ve Temmuz, Azad’ın ve Ali’nin her hareketini izliyorlardır. Düğünden Kenan’ı da haberdar ederler. Kenan, plana onay verir. Özellikle ölmesini istediği kişiyi söyler.

Tevfik, Şebnem’i başka bir adamla içki içerken görür.

Eyşan, Kenan’a umut verir ve eski evliliği ile ilgili bilgi almaya çalışır.

Ezel, Eyşan’la buluşur. Bade’nin söyledikleri kafasını karıştırmıştır. Eyşan’a hala bir şeyler hissedip hissetmediğini sorguluyordur. Eyşan buna çok sevinir. Ezel, Eyşan’ı sevmek istemediğini, Bade ile olmak istediğini söyler. Bu Eyşan’ı çok üzer ama Ezel’e belli etmez. Kenan’a karşı bir şeyler hissettiğini, kurtarılmaya ihtiyacı olmadığını söyler.

Temmuz ve adamları, Azad ve Ali’nin düğününü basarlar. Rastgele ateş ederler, Temmuz ise öldürmek için emir aldığı kişiye ateş eder. Selma ölür.
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Ezel 60. Bölüm Özeti Fatih Arslan 0 835 30.03.11, 02:25:39
Last Post: Fatih Arslan
  Ezel 57. Bölüm Özeti Fatih Arslan 0 609 16.03.11, 01:10:22
Last Post: Fatih ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)