Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başbakanımız Recet Tayyip Erdoğan Fanları Burada.
Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı iyı ve kötü herşeyi paylaşabileceğiniz, eleştirilerinzi yapabileceğiniz ve sevginizi gösterebileceğiniz bir platform buyrun anlatın. Ne kadar sevdiğinizi.
Reply
Bana biri gelse deseki, gormek istedigin bir kisiyle seni tanistiricaz, bu her kimse dunyanin diger ucundan dahi olsa getirtecegiz, kimi secerdiniz? Kesinlikle basbakanimiz sayin Recep Tayyip Erdogan derdim. Kisacik bir gorusmeye bile raziyim Smile
Onda sevdigim ozellikleri soyle siralayabilirim :
1- Caliskan, basbakanimizin bu ulke icin neleri yaptigini hepimiz goruyoruz.
2- Merhametli, Ramazan da kimi gordunuzki fakir fukaranin evlerini ziyaret edip birllikte iftar ettiklerini.
3- Muhafazakar, Dinimizi ayaklar altina almayan, bazi siyasetciler gibi Dinimizi somurmuyor.
4- Karizmatik Smile) ama dunya ahiret Abim olsun cok sevdigim icin boyle soyluyorum Smile

Napiyim seviyorum, dusunme tarzini, hayat felsefesini, aile boyu verdikleri imaji, calismalarini hem yurt ici hem yurt disi. Dort dortluk masallah. Dusununki, biz bir ailenin gelirinin gideriyle denklestiremiyoruz, adamlar koskoca Turkiyemizin kalkinmasi icin caba sarfediyor, daha cok gelir elde edebilmek icin geceleri gunduzlerine karisiyor. Rabbim utandirmasin.
"Bırak yanlızlığı inanç'tan yoksun olanlar hissetsin"
Reply
Dis ulkelerin korkutugu yeni isim liste basi oynuyor.. Turkiyenin ilerledigini onlarda goruyorlarki korkuyorlar.
"Kalplere ulaşanlardır gönülleri fethedenler"

Fatih Arslan
Reply
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmasın Türkiye şu anda kurtların ve çakalların uğrak yeri olurdu. Siyaseti oyun olmaktan çıkarıp kaliteli yaşamın bir parçası haline getirdi. Allah Razı Olsun.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Cem Yıllmaz Hayranları Burada PEYOTE 0 767 22.03.11, 11:58:59
Last Post: PEYOTE

Users browsing this thread: 1 Guest(s)