Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Nutki Özeren
Vatandaşın Abisi, Milletvekili Aday Adayı Olunca
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Nutki Özeren, "Nutki Abi" Sözünü Kampanyasının Temeline Oturtarak, Geçmiş Dönemde Yardım Ettiği Vatandaşlardan Destek Bekliyor.

AK Parti Tekirdağ milletvekili aday adayı Nutki Özeren, "Nutki Abi" sözünü kampanyasının temeline oturtarak, geçmiş dönemde yardım ettiği vatandaşlardan destek bekliyor.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Soner Çizen'in kendisini tanıtması sırasında

"Nutki abimiz" şeklinde kullandığı tabirden yola çıkan Özeren, geçmişten beri çevresindeki birçok kişinin kendisine hitap şekli olan "Nutki Abi" sözünü kampanyasının temeline oturttu.

Özeren, "www.nutkiabi.com" adresli internet sitesinde ve Facebook sayfasında şu ibare ile kendisini tanıyanların onu tarif etmelerini istiyor:

"Geçmiş dönemlerde Nutki Abi'nin sizlere bir iyiliği veya faydası dokunduysa bizler bu sayfa altında yorumlarınızı bekliyor olacağız. Ayrıca Facebook sayfamız üzerinden de yorumlarınızı duvarımızda paylaşabilirsiniz. Size iş mi buldu? Bir işinizi mi halletti? Ricanızı hemen yerine mi getirdi? Sizi de siyasete mi ısıttı? Hayranlıkla dinletip takdirinizi mi aldı?"

Nutki Özeren, sitesinde, bu soruları cevaplayanların "Nutki Abi vekilim olmalı çünkü" ifadesini tamamlamasını ve "şimdi sıra sizde" diyerek, internet sayfasında soruların cevaplarını paylaşmasını istiyor.

Aday adayı Özeren, yaptığı açıklamada, aday adaylığının açıklamasından kısa süre sonra internet sitesini yayına koyduğunu belirtti.

Aynı zamanda gençlerle daha rahat iletişim kurabilmek için Facebook'u da kullandığını bildiren Özeren, böylece ilginç bir iletişim stratejisi ortaya koyduğunu ifade etti.

- TEKİRDAĞ (Anadolu Ajansı)
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Listeye giremeyen milletvekili Facebook'tan seslendi: Nasip buraya kadarmış NeRoN 0 321 15.04.11, 15:48:17
Last Post: NeRoN
  Aday adaylarının gözdesi Facebook NeRoN 0 345 15.04.11, 15:37:47
  Facebook, aday adaylarının tanıtım mekanı oldu NeRoN 0 355 15.04.11, 15:37:00

Users browsing this thread: 1 Guest(s)