Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu
#1
Kadınlardan, Kılıçdaroğlu Ailesine "Çat Kapı" Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etmek İçin Evlerine Gelen Bir Grup Kadın, Kılıçdaroğlu Ailesinin Şehir Dışında Olması Nedeniyle Görüşmeyi Gerçekleştiremedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etmek için evlerine gelen bir grup kadın, Kılıçdaroğlu ailesinin şehir dışında olması nedeniyle görüşmeyi gerçekleştiremedi.

Otobüslerle Kılıçdaroğlu'nun Çukurambar semtindeki evinin önüne gelen yüzlerce kadın, binanın önündeki parkta toplanarak, "Başbakan Kemal" şeklinde slogan attılar.

Çiçekleri ve ev yapımı böreği Kılıçdaroğlu'na sunmak istediklerini söyleyen kadınlar, bina önünde görevli polis memurunun Kemal Kılıçdaroğlu ve eşinin evde olmadığını söylemesine karşın ikna olmayarak bir süre bina önünde beklediler. Kılıçdaroğlu ya da eşinin kendilerini kabul etmesini isteyen kadınları komşular da ikna edemedi. Organizasyonu kimin yaptığı sorularına da yanıt veremeyen kadınlar, Kılıçdaroğlu'nun yurt gezisinde olduğunu bilmediklerini, kendisine desteklerini açıklamak üzere "çat kapı" ziyarette bulunduklarını söylediler.

Kadınlar, Kılıçdaroğlu'nun Ankara'da olup olmadığı sorulmadan kendilerini böyle bir etkinliğe davet edenlere de tepki gösterdiler.

Bina önüne gelen CHP Ankara İl Başkanı Tarık Şengül, Kılıçdaroğlu'nun dünden bu yana kent dışında olduğunu, eşinin de evde bulunmadığını belirterek, "Eğer burada olsalardı sizi memnuniyetle kabul ederlerdi ama Genel Başkanımız kent dışında" diyerek kadınları otobüslerine binerek ayrılmaları yönünde ikna etti.

Şengül, kadınlardan bu kararlılıklarını CHP'yi iktidara taşımak için göstermelerini isteyerek, ziyaretleri için teşekkür etti.

- ANKARA (Anadolu Ajansı)
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Kılıçdaroğlu ''Sarıgül Gelirse Onur Duyarım'' Faruk Arslan 0 473 01.09.13, 18:12:10
Last Post: Faruk Arslan
  Kılıçdaroğlu'ndan Köşke Rest Faruk Arslan 0 417 29.08.13, 19:33:42
Last Post: Faruk Arslan
  Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Özür Dilesin Faruk Arslan 0 313 02.06.13, 14:47:27
Last Post: Faruk Arslan
  Kılıçdaroğlu'na 1 Milyonluk Tazminat Davası Faruk Arslan 0 352 23.05.13, 21:59:27
Last Post: Faruk Arslan
  MHP Genel Başkanı yeniden Devlet Bahçeli oldu Faruk Arslan 0 438 04.11.12, 21:14:58
Last Post: Faruk ArslanUsers browsing this thread: 1 Guest(s)