Forum Geliyoo  

Go Back   Forum Geliyoo > >

Kitap Tanıtımları Kitap Tanıtımları

Seçenekler
Alt 10-14-2013
hbrcim06 hbrcim06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Standart Kahraman Tazeoğlu - Bukre [Yeni Kitap]

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim. Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin. Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum? Ama alışacaksın biliyorum.

Kahraman Tazeoğlunun son kitabı bukre tüm kitapçılarda...
Alt 10-14-2013
Fatih Arslan Fatih Arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Konu içerisinde aktif link vermek yasaktır! Resimler Geliyoo Forum'a upload edilerek eklenmelidir. Paylaşım için teşekkürler. Lütfen forum kurallarına uyalım.
Seçenekler