Forum Geliyoo  

Go Back   Forum Geliyoo > >

Geliyoo Kullanıcı İstek ve Önerileri Geliyoo.com istek, tavsiye ve şikayetler. Olmasını istediğiniz özellikler neler?

Seçenekler
Alt 01-21-2013
M_Salih08 M_Salih08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Standart Bir Kullanıcı Ne İster ?

Bir Geliyoo kullanıcısı ne ister ?

Bu başlık altında yapıcı sorular gibi görünen istekleri yazıya dökelim, ayrıyeten benim aklıma gelmeyip forumda ki arkadaşların aklına gelen isteklerinide eklemesini isteri, şimdiden teşekkür ederim...

Bir geliyoo kullanıcısı arama motorundan ne ister ?
-İlke önce google de olan enter tuşuna basmada yazarken aramaya başlamsı,
-Aradığımız içeriği hatasız ve hızlı bulması,
-Zararlı içeriklerden uzak ve değerlere saygılı bilgileri önümüze çıkarması lazım...

Bir geliyoo kullanıcısı browser den ne ister ?
-İlk önce tarayıcı da kenarında köşesinde en beğendiğim sitelere hızlı erişmek,
-Zararlı içeriklerden mümkün oldukça uzak durmak,
-Hızlı bir erişim,

Bir geliyoo kullanıcısı mail sisteminden ne ister ?
-İlk önce spam olarak gelen abuk sabuk msjları filtrelemesi,
-Renkli ve özgün bir mail sisteminin olması,
-Mail sistemlerde 25MB dan fazla iletim yapmaması gibi bir durum olmamamlı, yandex gibi yüksek boyutlarda dosya göndere bilmesi gerek,

Bir geliyoo kullanıcı Vızılda dan ne iste ?
-İlk önce kendi değerlerimize uygun zararsız bir sosyal ağı olması,
-Sade görünümlü ama canlı bir paylaşım platformu,
-Fotoğraf,video yükleme gibi arkadaş ekleme takip etme sistemi,

Üçer madde ile kısaca aklıma gelenleri yazıya döktüm (Fatih abi kızmazsın inşAllah )
Alt 01-22-2013
mollacami mollacami isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member

Standart M_Salih08 Arkadaşım Seni Tebrik Ediyorum

M_Salih08 geliyoo'nun gelişmesine olan arzunu, yerli teknolojinin gelişmesini istemeni bu ülkenin insanlarının da bir şeyler başarması gerektiği düşüncelerinden dolayı seni tebrik ediyorum
Alt 01-22-2013
Senior Member

Teşekkür ederim "ekskiz" teveccühünüz, keşke elimden başa birşey gele bilse, bu ülke artık özüne dönmeye başladı, özüne döndükçe "Geri Gel Ey Osmanlı" nidaları artık bir bir gerçekleşiyor...

-Sonradan aklıma geldi mesela opera nın en sevdiğim özelliği, her hangi bir siteye girdiğimde sağda solda her yerde reklam olur java şeklinde, ama operada "play" tuşu var ben izin vermedikçe her hangi bir ekranda karışıklık olmuyor....
Alt 03-27-2013
Senior Member

Aklıma gelmişken, gmailtr de yada vızılda projenizde "not defteri" tarzı birşey ola bilir mesela google de ve facebook da var, fakat geliyoo bilişim daha renkli ve daha çekici olmasını isterim...
Alt 07-05-2013
Senior Member

Az önce dikkatimi çekti,
GMAİL
OUTLOOK
YAHOO MAİL in her tarafından reklam, abuk sabuk birşeyler çıkıyor, gereksiz gereksiz içlerinden sadece görünümü temiz olan YANDEX MAİL var sanırım.

Sizden ricam ne zaman olacak bilmiyorum, sabırsızlıkla beklediğimiz GELİYOO nun MAİL sisteminde sadelik, temiz görünüm istiyoruz...

aslında hepsinin ayrı ayrı güzel özellikleri var bunların hepsi ve daha fazlasının GELİYOO nun Mail sisteminde istiyoruz, 5 i aşkın başka hesaplardan başka şifrelerden kurtulup sadece ve sadece MİLLİ Şirketimiz olan Geliyoo Bilişiminin MAİL sistemini kullanmak istiyoruz ve bunu hemen şimdi istiyoruz, biliyoruz 3 yıldır yoğun çalışıyorsunuz son olarak RSS sistemini devreye soktunuz, ben pek anlamam ama vatanını milletini seven biri olarak sabır ve dua ile bekliyoruz...
Seçenekler