Forum Geliyoo  

Go Back   Forum Geliyoo > >

Konu Dışı / Faydalı Paylaşımlar Hayata dair ne varsa; Aşk - Ögrencilik- Doğa - Para - Askerlik - Üniversite - Yurtdışı

Seçenekler
Alt 12-20-2012
Faruk Arslan Faruk Arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Forum Sorumlusu

Standart 05327557100 numara kime ait ?

Bu gün beni 05327557100 numara aradı fakat telefona yetişemedim.Arkasından kim olduğunu öürenmek için aradım fakat 05327557100 Net tek teknoloji pazarlama olarak bir nevi dolandırıcılığın yeni yüzüymüş,aranan şahısların bilgisi olması amacı ile bir kaç yorum sunacağım sizlere :

[ATTACH=CONFIG]20010[/ATTACH]

11/12/2012 günü akşam 17:00 sularında 053275571100 numaralı telefondan arandım. 5 li hediye paketimin olduğunu söylediler. karacadan gömlek, kol saati Turkcel’den 200TL değerinde 500 dakialık konuşma, bunları alabilmem için T-Tech e6 telefon ile digiphone s6 tablet pcyi lmak gerektiğini 12 ay 65 lira ödeyeceğimi söylediler. bana bu fiyata bir telefon ve tablet pc uygun geldi. kabul ettim. kredi kartı numaramı verdim. taksit yapamadılar tek çekim yaptılar bankanızdan sonra taksitlendirme yaparsınız denildi. Daha sonra bu iki ürün hakkında inceleme yaptığım fiyatlarının 300′tlyi bulmayan ürünler olduğunu öğrendim. bugün sabah 10 itibariyle numarayı aradım. işlemin iptalini istedim. sizi arayacağız dediler.
05327557100 aradığınızda 1′e basarsanız hemen açılıyor ancak buradakiler bizim departmanız değil diyorlar, siziz aratıcaz diyorlar ancak henüz dönen yok, 2 numarasına bastığınızda ise baya bir bekledikten sonra telefon kendiliğininden kapanıyor. bir kez bir bayanlar görüştüm iptal istediğimi öğrenince telefonu yüzüme kapattı.
ben bugün 5′e kadar dönmezlerde yarın müracaat savcılığına gerekli tüm edindiğim belgelerle suç duyurusunda buluncağım.
Şikayet Eden : M. R. Ö.

29.11.2012 tarih,inde biz turkcell ile ortak çalışıyoruz size özel hediyeler kazandınız gibi vaatlerle beni aradılar… orjinal kol saati orjinal leptop bilgisayar cep telefonu gömlek ve ayakkabı gibi şeylerle kredi kartımı istediler ilk başlarda vermesem de daha sonraları cok pişman olduğum ama kredi kartımın bilgilerini paylaştım cünkü o kadar cazip ve ballandıra ballandıra anlatılar bu şirkete ki inandım güvendim ve sonuçta aldandım ve 800 tl mi kartttan cektiler malları da güya iki hafta sonra göndereceklerdi aradan bir ay geçti ses seda yok daha sonra bende bankaya şikayet dilekcesi yazdım banka görüşmüş olacak ki bunlarda bana çizik bir tablet pc ve ne olduğu belli olmayan bir telefon gönderdiler birde gömlek hiç biri beş para etmez yani… ben daha sonra internet vasıtası ile öğrendim ne olduklarını ama iş işden geçti tabi şimdi elimdeki malzemeleri göndermek paramı almak istiyorum ama artık, onada güvenim kalmadı ben bu malları göndersemde param iade edilmeyecek biliyorum
Şikayet Eden : S. Ç.

1 Kasım da bu fırmadan i. bey ve d. hn. beni telefonla aradılar Bayram kampanyası 5 parça ürün 770 tl 12 taksıtle tablet bilgısayar,telefon,gömlek ayakkabı çr.altın.parayı hesaptan çekmişler fakat 17 gündür ürün teslım edılmedı telefonlara bakmıyorlar
Şikayet Eden : O. U.

13.07.2012 tarihinde 05327557100 nolu telefondan benim 05425454xxx nolu telefonumu arayarak kendini Teknoloji Ürünleri firmasından M. T. olarak tanıtan şahıs bana”kredi kartınızla çok alışveriş yaptığınız için firmamız tarafından 12 taksitle ayda 29,00 TL. ödeyerek Digital FOTO JVC kamera, C5 cep telefonu, Elektrik tasarruf cihazı ve ayrıca yine 12 taksitle ayda 29,00 TL. ödeyerek Manyetik Yıkama Topu, C5 cep teleonu ve DVD Player kazandığımı söyledi.Kredi kartı bilgilerimi verdim. Aradan 15 gün geçmesine rağmen ürünler gelmedi. Ben de 05327557100 nolu firma telefonunu aradım. Y. hanımla görüştüm. Ürünlerin neden bu güne kadar gelmediğini sordum. Hemen gönderelim. dedi. Bende 15 gün geçtiği için ürünlerin gönderilmemesini ve siparişimin iptal edilerek para iadesini istedim. Ancak 1 haftadır sürekli arıyorum. Çoğu zaman telefon ulaşılamıyor veya yetkili biri ile görüşme talebim reddediliyor. Kartımın extresine baktım. İlk taksitleri (29+29) kartımdan kesilmiş ve firmanın adı NEK TEK TEKNOLOJİ olarak geçiyor.
Toplamda 696 TL. olan (almadığım) ürün bedelinin iadesini istiyorum.
Şikayet Eden : Mazhar MESUTOĞLU

alosikayet.com
Seçenekler