Forum Geliyoo  

Go Back   Forum Geliyoo > >

Geliyoo Kullanıcı İstek ve Önerileri Geliyoo.com istek, tavsiye ve şikayetler. Olmasını istediğiniz özellikler neler?

Seçenekler
Alt 09-26-2012
M_Salih08 M_Salih08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Standart Bilgi Talebi

Merhaba; 1 yıldır geliyoo kullanıcısıyım, bu başlığı sadece benim değil geliyoo yu yeni kullanmaya başlayanlar içinde yardımcı olacağını düşünüyorum.

Yıl sonuna kadar güncelleştirmeler devam edeceğini söylediniz ve şuan ''google'' yazınca onu bulmamasının sebebini de bu güncelleştirmelerin devam etmesine bağlıyorum...

Hakeza sosyal paylaşım plartformu olacak vızılda hakkında son gelişmeler, geliyoo nun mail sistemi, ve geliyoo nun you tube ye alternatif olacak olmasını beklediğimiz geliyoo video...

Şu son günlerde google ye youtube ye hatta sosyal paylaşım sitelerine karşı dinimize hakaretten oldukça soğuduk ve insanlar bunları kullanmamamız gerektiğini biliyorlar, geliyoo bu olanları fırsata çevire bilir...

Kurban bayramında facebook ve twitter e alternatif olan salamworld kullanılmaya başlayacak bunu binlerce Türk ve milyonlarca Müslüman sabırsızlıkla bekliyor...

Tüm bu yaşananlar olurken Geliyoo Bilişim biraz daha zaman mı ? diyor bize!!!
Alt 09-26-2012
Administrator Administrator isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Değerli salih bu işi sanırım sen oldukça fazla hafife alıyorsun, senin istediğin zaman değil sistemler hazır olduğu zaman yayına açılır. Arama sistemlerinde API kullanıyorduk artık bu sistemi kullanamayacağımızı ve bunun bir geçiş süreci olduğunu ve bu ayın sonuna kadar süreceğinide belirttik. Tekrar tekrar aynı konuları açarak hem kendini hemde bizleri yoruyorsun.

Çalışmalarımızda insanlara güvenli bir ortam sunmak için uğraşıyoruz, inanıyoruz ki bir çok insan bu konuda merak ediyor neler yapılıyor diye ancak sabırlı olmak zorundayız. Sadece açmak için açmak değil gerçekten ihtiyacımız olduğu için yayına açmak gibi bir derdimiz var. Bizim devlet desteğimiz yok, kimseden arka çıkmasını da istemedik, kendi imkanlarımızla imkansızı başarmaya çalışıyoruz. Zamanı geldiğinde arka çıkacak olan yada destek olmak isteyen çok kişi olucaktır.

Ancak biz kar amacı güden bir kuruluş değiliz biz insanlara gerçekten temiz ve kaliteli bir internet sunma hedefinde olan bir kuruluşuz. Diliyoruz ki daha iyi olacağız. Her anlamda.
Sadece zamana ihtiyacımız var.

Türk Arama Motoru olarak Değerli Nihat Ergün bir açıklama yapmış ancak bireysel olarak neyi ne kadar kontrol edebildiği konusunda ise bir şeyler söylememiş öyle ki kendiişletim sistemimiz olan Pardus'u kullanmak gibi bir gayemiz de bulunuyor ancak sanırım burda devreye yakın olan kimse ona destek olmak gibi bir anlam yükleniyor. Bakın dikkat edin sözlere Türkler yaptı diye yerli değil diyor, türkçe karakter uyumu iyi olan yerli bir arama motoru diyor.

Neyse bu konulara daha ileride değineceğiz.

Saygılarımızla
Alt 09-26-2012
M_Salih08 M_Salih08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Çok teşekkür ederim, ben sizi ve yaptığınız hiç bir işi ne hafife aldım nede alacağım, her zaman saygı ile önünüzde eğildim ve elimden geldiğince destek olmaya çalıştım, lütfen beni yanlış anlamayın...
Seçenekler