Forum Geliyoo  

Go Back   Forum Geliyoo > >

Kariyer - İs Dünyası Kariyer - İs Dünyası

Seçenekler
Alt 09-09-2012
Okankr Okankr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Standart Aslında İnternet Dünyası En büyük Kazanç Kaynağı

Bugün günümüzde özellikle Türkiye'de bu sıralar çok yoğunlaşan bi sistemden bahsedeceğim..
Günümüzde çoğu insan Türkiye şartlarında belli bir seviyede yaşamını sürdürmektedir.Bu seviyenin üzerine çıkabilmek için yoğun şekilde çalışmak, hafta sonları çalışmak, ek iş peşinde koşmak bunları hepimiz denemişizdir aslında.

Her insanın hayal ettiği bir yaşam şekli vardır.Bunu Türkiye şartlarında gerçekleştirmek gerçekten çok zor.Hele de askeri ücretin belli bir miktar üstüne çalıştığımız zaman; ev kirası, masraflar, faturalar, derken elimizde kenara atıcak paramız kalmıyor.Kendimize bile zaman zaman vakit ayıramıyoruz.Hayal ettiğimiz yaşamı anlatırken çok çok aşırıya kaçmıyorum.

Günümüzde her ailenin evinde internet var artık.Türkiye şartlarında %90 olduğunu düşünüyorum.İnternet hayatımızın bir parçası.Olmazsa olması diyebiliriz.Biz sadece bu internetin nimetlerinden faydalanmasını bu zamana kadar bilememişiz.İnternet'i kullanıyoruz ama neden nasıl ne amaçla kullandığımızı bilmiyoruz.Amacımız chat yapmak oyun oynamak olmamalı artık.Kendimizi geliştirmeye bu gelişimden fazla para kazanmaya yönelmemiz gerekir.Günlük hayatında İnternet kullanan her insan için bi işininde internet olduğunu öğrenmesi gerekir.Bana göre İnternet günümüzde en büyük kazanç yani para kazanmamız için yaratılmış en büyük teknolojilerden birisi.Bunu kullanmasını bilmemiz gerekir.Bilmeyenlere aracı olmamız gerekir.

Sizlere internet üzerinden para kazanma yollarından bahsetmek isterdim.Ama inanın o kadar fazla site varki bunların her birisini burda anlatılması çok uzun sürer.Bu sistemlerden Türkiye'de de mevcut.Bunun adı Forex.
Forex bir borsa hesabı olduğu için kazanabiliriz de kaybedebiliriz de.Riskimiz var.Benim bahsetmek istediğim sistemlerin en ufak bi riski yok.Bi kere kesinlikle HYPİ sistemler değil.Alexa sıralamasında çok yukarlarda olan dünyanın en önde gelen pazarlamacı ve iş adamlarının kurdukları sistemler bunlar.Hepsi güvenli sistemlerdir.

Web sitelerinin adreslerini vermem sıkıntı olabileceği için buraya yazamıyorum.İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
Bu bir ön yazıdır.İnterneti para kazanmak içinde kullanabileceğimizi unutmayınız.Detaylı anlatımlar ilerki günlerde gelecektir.
Alt 09-09-2012
Fatih Arslan Fatih Arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Guzel bir yazi olmus thnx88, site.com seklinde linklemdende siteleri cok fazla reklamlasmadan verebilirsin. Faydali bilgiye herzaman onem veririz. Geliyoo forum da bir internet kazanc yerlerinden biridir. Herzaman burada calismak istediginizde sartlara uygun iseniz Forum kurallari bolumunden ise basvurabilirsiniz bunuda hatirlatalim.
Alt 09-09-2012
Okankr Okankr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member

Forumlara çok fazla vakit ayıramadığımdan bazı yazdığım yazıları geliyo ile paylaşmak istedim.Teşekkürler
Link isteyen arkadaşlar olursa verebilirim
Seçenekler