Forum Geliyoo  

Go Back   Forum Geliyoo > >

Geliyoo Kullanıcı İstek ve Önerileri Geliyoo.com istek, tavsiye ve şikayetler. Olmasını istediğiniz özellikler neler?

Seçenekler
Alt 07-18-2011
_Fatih _Fatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

Question Bir alanda daha çabuk ilerlesin.

geliyoo.com kurulduğunda en memnun olan ve mutlu olan insanlardan biriydim.. ama bakıyorumda geliyoo.com la kalınmamış(yada yetmemiş) müzik.geliyoo , video.geliyoo, liink.geliyoo gibi şeyler kuruldu. benim eleştirim şu: arama motoru biraz daha geliştirip diğerleri sonra kurulamazmıydı . adminlerin yorum atmasını şiddetle rica ediyorum. ayrıca eleştirilerim bu kuruluşun daha da ileri götürülmesine yöneliktir.
Alt 07-18-2011
Fatih Arslan Fatih Arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Cevap: Bir alanda daha çabuk ilerlesin.

Geliyoo bunyesinde bircok urun hizmete sunuldu ve her biri gelistirilmekte. Arama motoru olan geliyoo.com uzerindede ciddi bir degisiklik soz konusu, arayuz tamamiyle yenileniyor ve yeni ozellikleri ile anasayfalarimizin vazgecilmez sitesi konumunda olacak. Insallah Geliyoo severler ile hizmetlerine yenilerini ekliyerek ve hizmete sunduklarini dahada gelistirerek ilerliyen bir yapida devam edicez. Yaklasik 6 ayda iyi bir konuma gelen Geliyoo sevenlerinin destegine herzaman ihtiyaci var ve yine bazi seyler zamanla oluyor birazdaha zamani sizlerden rica ediyoruz. Insallah Rabbim sizlere en iyi sekilde hizmet sunmayi bizlere nasip etsin.
Alt 07-18-2011
Senior Member

Zaman herşeyin ilacıysa bekleriz o halde eleştirilerimin yapıcı olmasını diliyorum. yanlış anlaşılmaktan her zaman çekinirim.
Alt 07-20-2011
Admin
Guest

Degerli Fatih sürekli olarak server da yada çalışıyor olmamdan dolayı ne yazıkki yazını yeni gördüm, öncelikle şunu herkes bilmeliki sabır olmadan çalışmalar sonuca asla ulaşamaz, kendi imkanlarımız doğrultusunda elimizden gelen çalışmanın en iyisini ya hazır script çalışmaları ile ve kullandığımız bu scriptleri personelimizin azimli çalışması ve tasarımcı arkadaşlarımızın da emeği ile bütünleştirerek sizlere daha güzel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz, bize karşı oynanan bu oyunlara bizimde vereceğimiz cevaplar sessizce ve adabınca olacaktır.

Güncellemeler ve çalışmalar hakkında bilmeni isterimki bir çalışmada yapılması gereken en ufak bir değişiklik için bir çok insanı bir araya getirerek değerlendirerek karar alıyoruz, tasarımcılarımız, developerlarımız ve grafikerlerimizle saatlerce yapılan deneme çalışmalarından sonra sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda Değerli kardeşlerim Fatih Faruk ve Yasin bana en büyük desteği sunmuşlardır. Gücüm oranında varlığımın tamamını bu işe harcıyorum, bu iş üzerinde yapılan her çalışma hakkıyla yerine getirilmektedir. Çalışmaya başladığımız ilk günden buyana çok zaman geçti ve ne yazıkki çok eleştiri aldık, bizi piskolojik olarak olumsuz etkilemiş olsada yılmak gibi bir niyetimiz hiç bir zaman olmadı, hayatımızda aslında daha da ciddi bir dönemin içerisine girmemize neden oldu.

Bu süreç içerisinde bir çok konuda yazı yazıldı ve konuşma yapıldı, hiç bir kurum bu ciddi eleştiriler altında kalmıycaktır, Geliyoo'da zamanı geldiğinde gereken cevabı hem çalışmaları doğrultusunda hemde Hukuki anlamda vericektir. Herşeyin bir zamanı var, Allah'a dua edersin ve duanın kabul olmasını niyaz edersin. Allah senin o duayı ettiğin an ile bir saniye sonrası kadar kısa bir süre içerisinde duanı kabul edebilicek muktedirliğe sahiptir. Ancak Allah C.C. li sabırla bekler, bilerek duanı hemen kabul etmez, o duanın senin için hayırlı mı hayırsız mı olduğuna Allah karar verir ve eğer hayırsız ise ettiğin dua yine kabul eder ancak bu sefer senin ısrarların belirler kabulunü. Eğer senin için hayırsız olan bir şeyi Allah'dan istersen onun sana hayır getirmeyeceğini görmen için sana çok küçük bir kısmını gösterir.

Türkiye'de bir şahsa bu güne dek adı kirlenmemiş ve tertemiz duran bir kişi olduğumu söyledim, bununda benim itibarımı belirlediğini, bu kişinin öyle zoruna gitmişki aşağılık herif ciğeri beş para etmez kişi hakkımda çeşitli yazılar yazdırmış, bunu beni tanıyan ve benimle iş yapan benim kazandırdığım para ile bana ihanet eden biri yaptı. Yani yediği yere pisledi. Sadece bununla da kalmadı Cami duvarına işedi deriz ya öyle bir şey yaptı. Şimdi gerekli hazırlıkla, telefon konuşmaları, yazışmaları, haberleşme kaynaklarının tamamı kontrol altına alındı, şu anda dinlemesi savcılık tarafından devam ediyor. Kısa süre içerisinde Hakkında gerekli işlem yapılıcak. Hayatını bir hiç uğruna karartan bu kişiyi tüm türkiye tanıycak.

Çok yakında. Bu ve bunun gibi aşağılık mahluklar olucaktır, geliyoo ne bu kişilere nede bunun gibi aşağılık kendinden başka kimsenin iyi olmasını çekemeyen paranın beş dakikada satın alabileceği kadar cüretsiz ve züriyetsiz insanlara karşı asla boyun eğmeyecektir.

Benim iş verdiğim kişilere ödeme yaptığında Telefon açarak bana yapması gereken ödemeyi bana telefonda senin borcunu ödedim diyerek konuşan aşağılık insanlardan bahsediyorum. Üniversite öğrencileri ile yapılan dialoglarda kendilerine gelir sağlaması için iş imkanı sunulmuştur ve bu kişiler Gmoz Sitesine link elemesi karşılığında para almıştır bu ödemede Türkiye'de bulunan kişi tarafından yapılmıştır (BANA OLAN BORCU KARŞILIĞINDA) bu kişi o kadar aşağılıktır ki o kadar züriyetsizdir ki yakında herkes kim olduğunu bilicek. Çok yakında.

Bu yazıyı okuduktan sonra mutlaka beni arayacaktır. Savcılık süreci devam ettiği için herhangi bir isim açıklamıyorum, 1 yılda sürse 2 yılda sürce benim bekleyecek zamanım çok Allah ömür verdikçe ben beklerim. Sonuç olarak hayatının son özgürlük anlarını iyi şekilde değerlendirsin.

Geliyoo ile ilgili olarak son söyleyeceğim şey ise çalışmalarımızın tamamı ücretsizdir. Ancak belli koşullarda ücretli çalışmalarda sunmaktatız, bunların en başında indirim geliyoo market geliyoo ve buna benzer çalışmalar bulunmaktadır. Geliyoo ürünlerinde reklam verilmesi durumunda şu anda geliyoo içerisinde reklamlar Türkiye'de bulunan sitelere ve Türkçe olan sitelere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitesinde reklamlarımızı barındıran kişinin reklam yayınlama hakkıda bulunmaktadır. Yani bize reklam veren de bizden reklam alan da kazanıyor.

Biraz dolu bir yazı oldu. Bunun nedeni huzurumuzu kaçırmak isteyen kişilere de bir gönderme yapmam içindi.

Saygılarımla
Alt 07-20-2011
Senior Member

İhanet elbet cezasını bulur Buray hocam .. ama biz forum ailesi olarak ihanet edenlerin karşısında dimdik dururuz..
Alt 12-13-2011
M_Salih08 M_Salih08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Senior Member

aradan 5 ay geçti güzel günler bizimi bekliyor... haber geliyo ve vızılda emekledi sağolsunlar arama motorumuz on numara olmuş.... el atılmayan gmailtr.com kaldı galiba....
tez olun abiler tez olun, beklemek daha zor emin olun
Seçenekler